בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
אימוני נתניה בוטלו עד להודעה חדשה 
 
 אין אימונים עד להודעה חדשה. פרנקו   
ספורט 5 |
 
אסף אקרמן

צעד דרמטי של צביקה ליבר, שעשוי לסגור את המועדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לאחר שהמחזור הנוכחי בוטל ולאור שמנהלת הליגה החליטה לדחות גם את המחזור שאמור היה להיערך באמצע השבוע, הודיע יו"ר נתניה צביקה ליבר כי כל האימונים של הקבוצה מבוטלים עד להודעה חדשה.

הצעד של ליבר הוא חסר תקדים ומעט מפתיע לאור העובדה שחלק מהשחקנים הישראלים בקבוצתו מתנגדים לשביתה ואף הופיעו לנסיעה למשחק בחולון, שבוטל בסופו של דבר. מדובר ביהוא אורלנד ואלירן גואטה. בנוסף, ליבר אף שוקל לסגור לחלוטין את הקבוצה במידה שהשביתה תתארך.

מנהלת הליגה מסרה תגובה רשמית על אירועי היום: "המנהלת עשתה הכל כדי לקיים את המחזור הערב כסדרו, למשחקים הוזמנו שופטים, שופטי מזכירות, משקיפים, צוותי סטטיסטיקה, אנשי אבטחה, צוותי מד"א, כרוזים, אנשי תפעול, מנהלי אירועים וכד'. הצוותים המקצועיים של הקבוצות והשחקנים הזרים הגיעו לנקודות האיסוף של הקבוצות לקראת המשחקים, אבל לצערנו חלק מהשחקנים הישראלים לא הגיעו לנקודות האיסוף לפי דרישת הקבוצות והמנהלת נאלצה להודיע על ביטול המשחקים בזה אחר זה ולא לקיים את המחזור".

"בעקבות אי יכולת המנהלת לקיים את המחזור והמשך שביתת השחקנים החליטה המנהלת לבטל גם את המחזור הבא, שנועד להתקיים ביום ד' הקרוב, 3/4. ביום ג' 2/4 תתקיים ישיבת דירקטוריון בראשות יושב ראש המנהלת שמואל פרנקל, בה יחליטו יושבי ראש הקבוצות על המשך צעדיהם כשעל הפרק גם החלטה על סיום הליגה לאלתר".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by