בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
לאן נעלמו 25 אלף דולר על מכירת ויסה 
 
ספורט 5 |
 
מוטי פשכצקי

קבוצתו לימה: "העברנו את הסכום". צפריר: "לא נכון". לא הוגשה תביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בהפועל פ"ת בודקים בימים האחרונים לאן נעלמו 25 אלף דולר שמגיעים לקבוצה מתוקף ההסכם עם אליאנסה לימה אליה הועבר ג'וניור ויסה. על פי ההסכם בין הצדדים הקבוצה הפרואנית היתה אמורה להעביר בשני תשלומים 75 אלף דולר עבור הקשר, כשבפועל רק 50 אלף דולר הועברו, והשיק השני על סך 25 אלף דולר היה אמור לעבור לפני תשעה חודשים, בחודש פברואר 2011.

בבדיקה שנערכה בספרים של הפועל פ"ת, עולה כי הכסף כלל לא הגיע, ויתרה מכך למרות שהכסף לא נכנס, ההנהלה הקודמת שיכולה הייתה להפעיל סנקציות נגד הקבוצה הפרואנית לא עשתה זאת, ולכן עלתה השאלה האם הכסף הועבר ואם כן לאן הוא נעלם? מבדיקה שנערכה על ידי גורמים במועדון עולה כי הסכום לא נכנס לקופת המועדון, עוד לפני שהמועדון נכנס לפירוק.

עורך הדין שי אליאס אמר בתגובה: "אני מאשר את הידיעה. פנו אלי בשעתו קבוצת הפועל פ"ת באמצעות המנכ"ל אפי צפריר וטענה בפני שהקבוצה הפרואנית לא שילמה את הכספים המגיעים למועדון. על פי ההסכם פנינו בשורה של התכתבויות משפטיות במספר מכתבים ללימה בדרישה לקבל את התשלום האמור, לא זכינו לקבל שום תגובה מהקבוצה לרבות טענה כי שילמה את הכספים או כל טענה מהסוג הזה. למען הסר ספק, משרדי לא קיבל שום תשלום מקבוצה זו".

המנכ"ל הנוכחי אפי צפריר אמר בתגובה:" הפועל פ"ת לא קיבלה מעולם את הכסף כשהקבוצה נכנסה להליך של פירוק ביקשתי מהמפרקים להגיש תביעה כדי לקבל את מה שמגיע לנו".

חבר ההנהלה לשעבר דני לוי מסר בתגובה: "תשאל את אפי צפריר וגל חצור. אני לא מבין בזה בכלל. לא הייתי שם שמכרו אותו".

חבר ההנהלה הקודם גל חצור: "הם בוודאות לא העבירו את הכסף. אם מישהו חושב שההנהלה הקודמת חלילה לקחה משהו ששייך לקבוצה הוא חשוף לתביעה. אין דבר כזה בעולם. אני אדאג באופן אישי שהפרואנים ישלמו את הכסף בקרוב ואם זה לא יקרה נפנה לגורמים הרלוונטיים ונבקש את התערבותם".

בצד של המפרקים טוענים כי כלל לא הוגשה תביעה נגד הפרואנים, ויתרה מכך, המסמכים שביקשו כדי להעביר תביעה מהסוג הזה לא הועברו.

עורך הדין רועי רוזן המייצג את המפרקים עורכי הדין עמית פינס וליאור דגן: "המפרקים ביקשו ממני להגיש תביעה כנגד הקבוצה הפרואנית לקבלת הסכומים מאחר ועד למועד זה לא הוגשה תביעה כזו. נכון למועד זה למיטב ידיעתי לא עלה בידי המפרקים להשיג את המסמכים הרלוונטיים, וכל עוד המסמכים האמורים לא יגיעו לידינו לא ניתן יהיה לעשות שום פעולה לרבות הגשת תביעה".

שי אליאס הגיב: "המשרד שלי שיתף פעולה באופן מלא עם נציגי המפרקים.החומר הועבר אליהם זה מכבר באמצעות המנכ"ל אפי צפריר כבר בפעם הראשונה שפנו אלי לגבי התביעה".

צפריר: "כל המסמכים זה שני מכתבים והועברו לנציגי המפרקים".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by