בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
צפריר: "מכרנו את כל הכרטיסים לעונה" 
 
ספורט 5 |
 
מוטי פשכצקי

המנכ"ל סגר עסקה, ובמועדון בטוחים שהושגו כל הבטוחות להשארות בליגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפועל פתח תקוה הגישה היום (ראשון) בקשה לערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות, בגין החלטת הבקרה התקציבית שלא לאשר את תקציב הקבוצה ולהוריד אותה לליגה הלאומית. לידי אתר ערוץ הספורט הגיע מסמך ובו מציגה הפועל פתח תקוה את טיעוניה, לפיהם יש צידוק להעניק ארכה להגשת התקציב לבקרה.

יש לציין כי מדובר עדיין בהגשת בקשה לאפשר דיון בסוגיה, כאשר המסמך אמור לשכנע את בית הדין שיש עילה לזמן את ראשי הקבוצה כדי לדון בבקשת ארכה. לאתר ערוץ הספורט נודע כי בית הדין צפוי לאשר את הבקשה והדיון במתן הארכה ייקבע ליום שלישי, אז ינסו אנשי פתח תקוה, ובראשם המפרקים עורכי דין ליאור דגן ועמית פינס, לשכנע את הדיינים.

"פרק הזמן שעמד לרשות המפרקים הזמניים להעמדת התקציב בפני הרשות לבקרה התקציבית היה קצר ביותר", הוסבר כחלק מהנימוקים במסמך, "על המפרקים היה לבצע פעולות דחופות רבות הדרושות לשמירה על הקבוצה כ"עסק חי" (העסקת עובדים חיוניים, ניהול דין ודברים בנושאים הקשורים לפעילות הקבוצה, ניסיונות לגיוס כספים הדרושים לתפעול הקבוצה ופעולות רבות אחרות)".

"בפרק הזמן הקצר שעמד לרשותם, הצליחו המפרקים הזמניים להעמיד תקציב לליגת העל, אולם בשל מספר השלמות טכניות (מאחר שהבטוחה שהוצגה לבקרה נמסרה ביום ה' בשעות הלילה, לא היה בידי הבקרה לבדוק את טיב הבטוחה שהוצגה בפניה ולשם כך נדרש פרק זמן קצר נוסף, וכן הצגת אישורים ב-2 עניינים נוספים), זקוקים המפרקים הזמניים למספר ימים נוספים על מנת להשלים את הטעון השלמה", נכתב בנוסף, "הארכת המועד הקצרה המבוקשת (7 ימים בלבד) לא תגרום עיוות דין כלשהו, ומנגד אי העתרות לבקשה עשויה לגרום לקבוצה נזקים גדולים וארוכי טווח, לרבות פגיעה משמעותית בנושי הקבוצה".

שחקני הפועל פתח תקוה נעים כבר כמה ימים בין ייאוש לתקווה. "אנחנו מתפללים שנצליח בדיון", אמר יניב לוזון, "אסור לתת למועדון להתפרק". גיא צרפתי הוסיף: "ירידת ליגה תהיה מכת מוות למועדון ענק עם מסורת גדולה. אנחנו בטוחים שבית הדין יבין את זה".

מוקדם יותר עשה המנכ"ל אפי צפריר את הצד של פתח תקוה במאבק על ההישארות, כאשר סגר עם משרד הכרטיסים "הדרן" עיסקה למכירת כל הכרטיסים של משחקי הקבוצה לעונה הקרובה. צפריר נפגש הבוקר עם דודי ברקוביץ', בעלי הדרן, וסגר איתו את העסקה שעשויה להבטיח את הבטחונות הדרושים למועדון כדי לעבור בבקרה.

"סגרנו עסקה לעונה הבאה", אמר צפריר לאתר ערוץ הספורט, "בהדרן הביעו אמון בקהל הגדול של הקבוצה ויודעים שבאיצטדיון החדש תהיה דחיפה מצד האוהדים. בעקבות העסקה, יתנו הדרן את הבטוחות הנותרות לבקרת התקציבים".

כזכור, הפועל פתח תקוה הגיעה לבקרה ביום חמישי, המועד האחרון שנקבע להגשת תקציב, כאשר לטענתה היו בידיה הסכומים המספיקים להישארות בליגה. אלא שברגע האחרון חלה תפנית דרמטית והבקרה לא אישרה את התקציב. אם בית הדין לא יאשר ארכה, הפועל כפר סבא תיקרא לליגת העל ותצטרך להציג בעצמה תקציב מינימום.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by