בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
נציגם של אדלר ולוין: חלק מהרוכשים נסוגו 
 
ספורט 5 |
 
זיו אברג'יל

עורך דינו של גאידמק שיגר מכתב תגובה חריף: "זו הפרה חמורה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתחילת השבוע מחכים בבית"ר ירושלים לאותם 400 אלף דולרים שאמורים דן אדלר ואדם לוין להעביר לקבוצה על מנת שתוכל לפתוח את העונה כמו שצריך. מאז חתימת הסכם הרכישה של השניים הם הבטיחו שהכסף או טו טו מגיע אולם היום (חמישי) התבהר שהעיכובים לא נובעים מבעיות בירוקרטיות כלשהן, אלא מרצון לפתוח את הסכם הרכישה למשא ומתן מחודש.

 • יו"ר הבקרה עופר אורליצקי: "גם אם הכסף ייכנס בראשון, בית"ר תפתח עונה"
 • פרסום ראשון: קורנפיין נפגש עם טביב. חן עזריאל בדרך להפועל תל אביב
 • בבוקר שיגר נציגם של השניים מכתב לעו"ד ישראל שלו המייצג את ארקדי גאידמק ואת בית"ר ובו טען כי לצד פרטים נוספים, ההליך המשפטי במסגרתו הוציא גומא אגייאר צו מניעה נגד העסקה - צו שבוטל באמצע השבוע על ידי בית המשפט המחוזי בירושלים - גרם לחלק מאנשי קבוצת הרכישה המכונה "ידידי בית"ר" לסגת מההבטחה להזרים כספים למועדון.

  "בשל הפרטים החדשים שהתגלו נסוגו למרבה הצער, אחדים מחברי קבוצת המממנים שנועדו לממן את מהלך הרכישה בידי מרשתי ולמרות מאמצים קדחתניים שנערכו בימים האחרונים לא עלה בידי מרשתי לגייס את המימון הדרוש", נאמר במכתב, "עם זאת, מרשתי מאמינה כי תהיה מסוגלת לגייס את המימון הדרוש במהלך השבועות הקרובים ותעשה כל מאמץ לעשות כן".

  "אני לא מתפלא מהצעד הזה", אמר מקורב לשניים, "הם חשבו שהם קונים מציאה ויצטרכו להשקיע סכומים נמוכים בלבד. עכשיו הם הבינו שזו הוצאה גדולה. בנוסף, הם היו בטוחים שברגע שהם יוצגו כבעלים, יהיה להם קל לגייס שותפים ומימון וזה לא ממש קרה. מה גם שהפרסום שהם קיבלו שווה להם יותר מ-400 אלף הדולרים שהם יפסידו".

  בתגובה למכתב הנ"ל שיגר שלו תגובה חריפה במיוחד בה האשים את אדלר ולוין בטרפוד יזום של העסקה ללא שום סיבה רלוונטית. "נדהמנו למקרא מכתבך שנשלח לאחר הבטחות אין ספור של מרשיך כי הכספים אותם התחייבו להעביר במסגרת ההסכם הועברו, צריכים להתקבל בכל רגע ולאחר מכן, יופיעו בחשבון בבוקר", ירה שלו, "במסגרת ההליך המשפטי (מול אגייאר) לא התגלו כל עובדות חדשות אלא רק הוסר מכשול. בקשות מרשיך לתקן את ההסכם כאילו לא נחתם הינן מגוחכות ומופרכות".

  "כיום אין ספק כי מרשיך מעוניינים לחזור בהם מן ההסכם והפרות אלו גורמות נזק אדיר. מרשיך יודעים היטב את משמעות התנהלותם אולם הם אדישים ולא טורחים אפילו להקטין את הנזק שנגרם. מרשיך נדרשים להעביר מיידית וללא תנאי את מלוא הכספים להם התחייבו על פי ההסכם".

  עיריית ירושלים התהדרה בחלק שלה במציאת הרוכשים אדלר ולוין, וראש העיר ניר ברקת אף טס ללונדון ונכח בפגישה בין השניים ליו"ר איציק קורנפיין. כעת, לאחר שהתברר כי העסקה תבוטל, נמסר מעיריית ירושלים: "אין שינוי בעמדתנו, אנו פועלים מאחורי הקלעים ולא דרך התקשורת".

  אמסלם לשחקנים: "תהיו מקצוענים, אל תתבזו"
  בעקבות המצב אסף הערב המאמן דוד אמסלם את השחקנים באימון ואמר להם: "אני יודע שאתם שומעים כל מה שקורה מסביב ואני רואה את מצב הרוח הירוד, אבל אתם צריכים להיות מקצוענים ולא לשכוח שיש משחק בשבת, כדי לא להתבזות וכדי לכבד את עצמכם ואת המועדון".

  תומר בן יוסף ומשה מישאלוב, שמתאמנים ללא חוזים, קיבלו מהבקרה אישור לשחק בשבת וצפויים לקבל דקות מאמסלם, למרות המצב שנוצר בו הסיכוי שיוחתמו על חוזה חדש הפך לנמוך מאוד. השניים צפויים לשבת בתחילת השבוע עם קורנפיין כדי לדעת סופית מה כוונותיו לגביהם. מכבי פ"ת כבר הביעה עניין בשניים. מי שלא יוכלו לשחק הם גל לוי ולירון דיאמנט.

  נכון לעכשיו, חן עזריאל יגיע לאימון הבוקר ואלא אם תהיה התפתחות בנוגע למכירתו, גם הוא ישחק בשבת באשדוד.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
  תגובות
  הוסף תגובה0 תגובות
  הוספת תגובה
  מאת
   
  נושא
   
  תוכן
   
   
   
   
  תודה! תגובתך התקבלה.
  התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
   
   
   
   
   

  כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
   
   
   
   
  כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
  Video powered by