בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
צו המניעה הוסר, בית"ר בידי אדלר ולוין 
 
 איציק קורנפיין בבית המשט המחוזי (מגד גוזני, באדיבות וואלה). צפו בתגובות   
ספורט 5 |
 
זיו אברג'יל

נציגי אגיאר וגאידמק הגיעו להסכמה. הדד ליין של הקבוצה בבקרה: 28.7

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עכשיו אפשר סוף סוף לברך ולומר -  בית"ר ירושלים נמצאת בפתחו של לעידן חדש. עורכי הדין של גומא אגייאר וארקדי גאידמק הגיעו לסיכום על הסרת צו המניעה שהוטל על העברת המועדון לידי אדם לוין ודן אדלר. כעת נותר על השופט משה דרורי לאשר את ההסדר ולהסיר את הצו באופן סופי.

שני הצדדים לא הגיעו להסכמה לגבי הסכום אותו יקבל אגייאר, אלא רק לגבי הסרת צו המניעה שיאפשר לקבוצה להעמיד תקציב עד 28.7 (הדד ליין על פי הבקרה) ולפתוח את העונה בלי בעיות ועיכובים נוספים. 400 אלף הדולרים שהיו אמורים לעבור לנושים, יועברו לנאמנות ומשם אליהם. בתוך כך, תקציב בית"ר צפוי לעמוד על 28 מיליון שקלים.

איציק קורנפיין הגיע לדיון מטעם בית"ר ירושלים ואילו דן אדלר ואדם לוין, הרוכשים המיועדים, החליטו לא להגיע ולא שלחו נציג מטעמם. מצד אגיאר הגיעו עו"ד רונן ויינברג, עו"ד שגיא תירוש וחיים אלדר ומצד גאידמק עו"ד ישראל שלו.

השופט משה דרורי נזף בנעדרים
השופט דרורי פתח את הדיון בעניין בבית"ר בתמיהה מדוע שני הרוכשים המיועדים אדם לוין ודן אדלר בחרו לא להגיע. הוא ביקש מעו"ד של גאידמק, ישראל שלו, להתקשר באמצע הדיון לעו"ד של אדלר ולוין ולברר מדוע לא הגיעו. בא כוחם השיב כי הם משיבים פורמאליים ונדרשים רק לספק תגובה.

30 דקות של חסד
עורך הדין של אגיאר, רונן ויינברג טען כי את כל הנזק ניתן למנוע במידה שיעבירו לגומא 400 אלף דולרים בלבד. הסכום שנקבע כי יועבר ע"י אדלר ולוין לטובת הנושים. "אין לי מטרה לפגוע בבית"ר ירושלים", אמר ויינברג. עו"ד שלו, שמייצג את גאידמק, טען בפני השופט כי "אין לאגיאר סיכוי לזכות בתיק הזה. הסיכוי הוא אפס".

השופט הורה לשני הצדדים להגיע להסכמה מיידית ונתן להם 30 דקות על מנת לפתור את הבעיות ולהגיע להסדר, הנציגים של אגיאר וגאידמק הגיעו לפשרה ונכנסו להביא את ההסדר בפני השופט, לפיו צו המניעה יוסר ו-400 אלף הדולרים יועברו לנאמנות עד אשר יגיעו הצדדים להסכם כולל. בית המשפט המחוזי אישר את ההסכם ללא סייגים.

עימות באימון בית"ר י-ם
שי חדד התעמת הבוקר (שני) עם מאיר אלקבץ, שחקן צעיר שעלה לאחרונה מקבוצת הנוער. כתוצאה מכך הושעו השניים מהאימונים עד להודעה חדשה. שיחת הבירור בין השניים, בו הם עשויים להינזף, צפויה להתקיים מחר. קורנפיין נפגש עם איציק עובדיה שצפוי להתמנות לעוזרו של דוד אמסלם. בהמשך היום אמורים להיסגר חוזיהם של מושיקו מישאלוב, תומר בן יוסף ומשה בן לולו.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by