בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
"גומא תרם לבית"ר י-ם, ולא לארקדי" 
 
 אגיאר וגאידמק. עתיד בית"ר עדיין מעורפל, למרות המכירה   
ספורט 5 |
 
מערכת אתר ערוץ הספורט

עו"ד ויינברג המייצג את אגיאר: הכסף מהמכירה צריך להגיע לידיו, לא לנושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום שני ייערך דיון בבית המשפט בצו המניעה שהגיש גומא אגיאר נגד מכירת בית"ר ירושלים, כפי שפורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט. המיליונר פנה בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בטענה כי בהסכם בינו לבין ארקדי גאידמק הוא אמור לקבל כל סכום עד 4 מיליון דולרים אותם העביר בעבר לבעלים הקודם, במידה וזה ימכור את הקבוצה. גאידמק מכר לפני כשבועיים את הקבוצה לצמד רוכשים אמריקאי, דן אדלר ואדם לוין.

"לפני כשנתיים גומא הילווה לגאידמק 4 מיליון דולרים למען פעילות בית"ר, והסכם זה איפשר לגומא לרכוש את המועדון עד ה-1 במרץ 2010 והוא לא מימש זאת", אמר היום (שישי) עורך הדין רונן ויינברג, המייצג את אגיאר, לרדיו ירושלים, "בהסכם נכתב כי אם גומא לא ירכוש את המועדון, אבל ארקדי ימכור את הקבוצה בעתיד יהיה אגיאר זכאי לקבל סכום עד 4 מיליון דולרים. גומא מוותר על ההלוואה, כך נכתב, רק אם גאידמק יעביר את הבעלות על הקבוצה ללא תמורה. הופתענו לשמוע שארקדי מכר לצמד רוכשים עבור כ-400 אלף דולרים שאמורים ללכת לנושים אישיים שלו. לא רצינו לפגוע בפעילות של בית"ר, והסכמנו, כרשום בצו, שאם יועבר הסכום לקופת בית משפט או לנאמן אפשר יהיה לבצע את המכירה".

"יש פה עניין עסקי. גומא אומר שהוא הסכים לתרום לבית"ר אבל לא לארקדי גאידמק. אם ארקדי יבקש מגומא שהכסף הזה ייחשב כתרומה גומא ישקול את זה. כרגע זה סכום כספי שהיה כהלוואה. גומא מאוד רצה להיות הבעלים של בית"ר, היא מאוד חשובה לו. מבחינתנו שישימו את הכסף באיזה קרן נאמנות וימשיכו לעבוד. אם יש כסף שנועד לפעילות הקבוצה – לא אותו אנחנו רוצים. אנחנו רוצים את הכסף שמיועד לגאידמק".

"במסמך הראשוני אין לו שום משקל, מאחר והוא מפברואר 2009 וההסכם נחתם ביולי 2009", הוסיף עו"ד ויינברג, "ההסכם נחתם עם חברת א.ג המחזיקה בזכויות הניהול על בית"ר ירושלים. אם יש כסף שנכנס לקופת בית"ר אין לנו רצון בו, אלא רק בחובותיו האישיים של ארקדי גאידמק".

עורך דינו של גאידמק הגיב לרדיו ירושלים: "את תגובתנו להליכים המשפטיים נגיש ביום ראשון. טענותיו של גומא מופרכות לחלוטין. גומא ישקול להפוך זאת לתרומה אם ארקדי יפנה אליו? זו עזות מצח. ארקדי לא צריך ולא מבקש תרומות מגומא. גאידמק מגדולי התורמים של מדינת ישראל. זה לא יקרה. לגומא אין זכות על הכספים הללו. גם הוא מבין שהוא מדבר בסך הכל על 400 אלף דולרים. אני מציע שישמור על זכויותיו וינהל הליך פשוט בינו ובין גאידמק. נושיי מתנהגים טוב יותר מהתנהגותו של גומא. אין לי ספק שדרישותיו של אגיאר יידחו על ידי השופט".

"דיברנו עם הבעלים החדשים והם היו מוכנים לתת לו ללא תמורה מניות בבית"ר. היינו מוכנים לתת לו את המניות ללא כל תמורה, והוא אולי יהיה חלק מהעשיה בבית"ר. כך שניסינו להגיע לפיתרון".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by