בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
כדורסל 
מחר: מכבי ת"א תוגרל בשלב הבתים ביורוליג 

מחר: מכבי ת"א תוגרל בשלב הבתים ביורוליג

 
כדורסל |
 
רועי גלדסטון, אתר ספורט 5

הצהובים יקוו לא לקבל את ברצלונה מהדרג הבכיר. דייויד פדרמן צפוי להצטרף למזרחי ודריקס בכנס האדריאטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכבי ת"א, סגנית אלופת אירופה תשתתף מחר (חמישי) בהגרלת שלב הבתים לעונה הקרובה של היורוליג, כאשר היא מדורגת בקבוצת הדירוג השנייה. יו"ר המועדון שמעון מזרחי והמנכ"ל אלי דריקס ייצגו את הצהובים בהגרלה. השניים ימשיכו משום לכינוס של ראשי קבוצות הליגה האדריאטית שיתקיים בשבת.

 
דריכות במחנה הצהוב. בלאט
 דריכות במחנה הצהוב. בלאט 
 צילום: ניר בוקסנבאום, אתר ספורט 5 
 

יש לציין כי ארבע הקבוצות הראשונות יעלו מכל בית לשלב הטופ 16. הצהובים יקוו לא לקבל את ברצלונה או את אלופת אירופה פנאתינייקוס מהדרג הראשון. האפשרות הנוחה ביותר היא אולימפיאקוס, שמתפרקת מנשקה בעקבות נטישת הבעלים. ההגרלה הקשה ביותר מהדרג השלישי היא קאזאן הרוסית כאשר גם פנרבחצ'ה אולקר של נבן ספאחיה תהווה יריבה ראויה. בדרג הרביעי ניתן למצוא את הפתעת העונה בספרד, בילבאו באסקט, שהגיעה עד גמר הפלייאוף, שם נכנעה לברצלונה.

 

אחד מבעלי הקבוצה, דייויד פדרמן, צפוי להצטרף בהמשך השבוע למזרחי ודריקס בכינוס של ראשי האדריאטית, שם בין היתר לגבי מועדי המשחקים (מכבי צפויה לשחק במוצ"ש במסגרת הליגה), זמני הטיסות ולוחות הזמנים. ייתכן שגם מיקומו של הפיינל פור יעלה על סדר היום, אך כפי שכבר פורסם באתר ערוץ הספורט, רק אחת מ-4 הקבוצות שמעפילות לפיינל פור תוכל לארח אותו.

 
 

לא מן הנמנע שבין ראשי המפעל ומכבי ת"א יוחלט כי אם מכבי תהיה אחת מה-4, הארוע יתקיים בת"א. אם פדרמן יגיע, יהיה זה בעיקר כדי לכבד את ראשי הליגה, כאשר כזכור הוא היה מאורחי הכבוד בפיינל פור האחרון של האדריאטית שהתקיים בלובליאנה.

 

כזכור, מנהלת ליגת לוטו מתנגדת לקיום האירוע בת"א, ושלחה לאחרונה מכתב בנושא להנהלת הליגה האדריאטית ובו ציינה כי היא לא רואה בעין יפה את אפשרות קיום המשחקים בהיכל נוקיה.

 

קבוצות האיכות בהגרלת היורוליג:
דרג א': ברצלונה, פנאתינייקוס, ריאל מדריד, אולימפיאקוס
דרג ב': מכבי תל אביב, סיינה, צסק"א מוסקבה, קאחה לבוראל
דרג ג': פנרבחצ'ה/אולקר, מלאגה, קאזאן, פרטיזן בלגרד
דרג ד': בילבאו, פרוקום גדיניה, אפס פילזן, זלגיריס קובנה
דרג ה': מילאנו, אולימפיה לובליאנה, באמברג, קאנטו
דרג ו': KK זאגרב, נאנסי ושתי קבוצות שיעלו מהמוקדמות.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by