בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
ההחלטה בנושא הבעלות על הפועל תתעכב? 

ההחלטה בנושא הבעלות על הפועל תתעכב?

 
ספורט 5 |
 
מוטי פשכצקי

מוני הראל החליט לא לוותר על שלב הראיות, ההליך המזורז לא יתאפשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסכסוך בין בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב ומוני הראל מגיע לשיאים חדשים. האחרון החליט לחקור את טביב במהלך הדיון בין הצדדים בבית המשפט ולזמן עדים, כלומר לקיים הליך משפטי מלא ולא מזורז כפי שהוערך בתחילה. כתוצאה מכך, הסוגיה על הכרעת הבעלות בין השניים עלולה להימשך זמן רב ולא כשבועיים.

קובי ברדה, דוברו של אלי טביב, פירסם הודעה בשם האחרון כנגד החלטת הראל לבצע הליך מלא. "צר לנו שמוני הראל החליט לגרור את הפועל ת"א לכאוס ניהולי משפטי קשה ואגב כך,לפגוע אנושות בהכנות לשנת המשחקים הבאה. ראוי שידע קהל האוהדים כי מר הראל מעכב חתימתו על חוזים של המאמן, שחקנים וצוות ההנהלה ובכך יכול להביא להרחקתה של הפועל ת"א מהמפעלים האירופיים כבר בשנה הנוכחית".

"עיכוב החתימות על החוזים נעשה למרות הבטחתו לזוז הצידה ולתת למר טביב לנהל את הקבוצה. כתוצאה מכך מסרבים שחקנים לחתום בשורות הפועל", נמסר בהודעת טביב. "ההחלטה לסרב להצעתה של כבוד השופטת רונן לקבלת פסק דין מהיר תוך שבועיים היא לא יותר מאשר ניסיון נואש להיתלות על קרנות המזבח שככל הנראה נעשית במטרה לאפשר סיבוב של כמה חודשים בהם יוכל מר הראל "לעשות את המוות" למי שזכה בהליך הבמבי.

"בא כוחו של טביב הציע לסיים את המשפט בנוהל מזורז כדי שניתן יהיה לחדול מהסאגה הזאת אחת ולתמיד, אך מר הראל בוחר כאמור לשמר את האנדרלמוסיה למגינת לבנו והאוהדים. מכיוון שאנחנו עסוקים בימים אלה בבניית הסגל, בשיקום מחלקת הנוער והעמדת קבוצה ראויה לשנה הקרובה, כל שנותר לנו לקוות כי ביהמ"ש לא יאפשר את גרירת הרגליים המכוונת הזאת, ופסק הדין יינתן בהקדם".

למרות טענות אנשי טביב, במחנה הראל טוענים כי הדברים הם לא נכונים וכי ההכרעה לגבי הבעלות תתקבל בהקדם.  ראייה לכך היא שהחקירה נקבעה ל-18 ביולי. בנוסף, בית המשפט קיבל את בקשת הראל ואף הסכים לכך שכל הסיכומים במשפט יהיו בעל פה ולא בכתב, כלומר, ההחלטות עשויות להתקבל מיידית ולא יתפרסו למשך שבועות וחודשים נוספים למרות הדברים שנאמרים במחנה טביב.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by