בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
אוהדי בני השרון הפגינו כנגד קיצוץ בתמיכה 

אוהדי בני השרון הפגינו כנגד קיצוץ בתמיכה

 
ספורט 5 |
 
רועי גלדסטון

מכתב שיצא מהעירייה מגלה כי קיים סיכוי לצמצום התקצוב בעונה הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עתידה של בני השרון עדיין לוט בערפל, וחוסר וודאות מרחף מעל הקבוצה שמאחדת את מכבי רעננה ובני הרצליה. כל זאת בעקבות מכתב, שיצא מלשכתו של ראש עיריית רעננה נחום חופרי ב-17 למאי והגיע לידי אתר ערוץ הספורט, ולפיו "עיריית רעננה החליטה כי על  ועדת התמיכות לבחון מחדש את נושא התמיכה בספורט ההישגי, לרבות אפשרות של רוויזיה כללית בתחום וצמצום של התמיכות".המשמעות היא כי קיים סיכוי לשינוי התקצוב לו יזכה המועדון בעונה הבאה, כאשר במכתב מצויין כי על הקבוצות להיערך לשינוי משמעותי בתמיכה בהן. 

ההודעה הזו הכניסה את המערכת לסחרור. כיום, ועל פי ההסכם שקיים ותקף גם לעונה הקרובה, עיריית רעננה מתקצבת את בני השרון ב-1.75 מיליון שקלים, ועיריית הרצליה מתקצבת את הקבוצה בסכום זהה. שאר התקציב מגיע מאיש העסקים לני רקנאטי ומספונסרים שונים. בשרון חוששים כי השינוי בתמיכת עיריית רעננה יוביל לקיצוץ בתקציב שמעניקה גם עיריית הרצליה ואולי אף לקיצוץ בתמיכתו של רקנאטי.

בעוד שבוע, יפגש ראש עיריית רעננה נחום חופרי עם יו"ר הקבוצה אלדד אקוניס ולני רקנאטי ויודיע על תוכניותיו, האם לקצץ או לא מתקציב הקבוצה, ואם כן, באיזה סכום. יש לציין שוב, כי יש הסכם חתום גם לעונה הנוכחית, ובסביבת בני השרון מציינים כי אם יהיה קיצוץ בתקציב מדובר בהפרת ההסכם.

עוד על פי ההסכם, ידון נושא האולם. על פיו, בשנתיים החולפות שיחקה בני השרון באולם היובל בהרצליה, ובשנתיים הבאות היא תשחק באולם מטרו ווסט ברעננה. גם בעניין זה יש מחלוקת, האם האולם ראוי לארח את משחקי הקבוצה. בתוך כך כמה עשרות מאוהדי בני השרון הפגינו אחה"צ מול בניין העירייה, כאשר במהלך ההפגנה, כך על פי עדות המפגינים, יצא נחום חופרי לפגישה ולא הסכים לשוחח עימם כאשר חלף על פניהם. גם חברת המועצה מלי פולישוק, נכחה בהפגנה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by