בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
קרית מלאכי, יפו ואילת בפלייאוף של ליגה א 

קרית מלאכי, יפו ואילת בפלייאוף של ליגה א

 
ספורט 5 |
 
מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס

סיכום המח' ה-29 בליגות הנמוכות: באר יעקב וטירה חגגו עליה לליגה ב'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחזור מטורף ורב שערים חתם את העונה הסדירה בליגה ב'. הפועל אורנית ירדה, מעלה אדומים עלתה לפלייאוף העליון בתום דרמה גדולה, הפועל נהריה גררה את בית"ר איתה לפלייאוף התחתון, בית"ר חיפה שרדה וכך גם א.א. גאנם/נין. בליגה א' נקבע סופית: רמות מנשה וכפר קרע ירדו מהצפון, טייבה מהדרום. טבריה ויפו הבטיחו את מקומן בפלייאוף. באר יעקב וטירה חגגו עלייה לליגה ב'.

א' דרום
נקבעו כמה עובדות חשובות: קרית מלאכי, אילת ומכבי יפו הבטיחו את מקומן בפלייאוף (המיקומים עדיין לא נקבעו) ובני טייבה נשרה סופית לליגה ב'. צפרירים חולון שיכלה להבטיח לעצמה את המקום ה-14 נוצחה 1:0 בבית ע"י הפועל ירושלים ותיאלץ לנצח או לסיים בתיקו במחזור הנעילה כדי לא לנשור לליגה ב'. נחלת נותרה בחיים לאחר 2:2 בטייבה וחייבת לנצח את מכבי יפו במחזור הנעילה כדי לשרוד.

קרית מלאכי הוכיחה שהיא ראויה לפלייאוף כשגברה בחוץ, 0:2 על כפר יונה והורידה אותה למקום השביעי. מלאכי התבססה במקום השני, שעדיין לא הובטח סופית. מכבי יפו הבטיחה גם כן את מקומה בפלייאוף לאחר 0:2 ביתי על עירוני נתיבות, שירדה למקום השישי. בני אילת התייצבה בהרכב מלא בשכונה מול כפר שלם, הוליכה 0:2 אך הסתפקה ב-2:2, שאמנם הבטיח את מקומה בין חמשת הראשונות, אך עדיין לא את המקום השלישי. כפר שלם קפצה למקום החמישי וזקוקה לניצחון במחזור הנעילה כדי להשיג את המטרה. במשחק חסר חשיבות ניצחה הפועל ערד בבית 1:2 את עמישב פ"ת.

א' צפון
נקבע סופית כי רמת מנשה שנוצחה 2:0 בבית ע"י אסי גלבוע וכפר קרע שסיימה רק ב-1:1 ביתי עם טבריה ירדו לליגה ב'. טבריה עצמה העפילה סופית לפלייאוף העליון. אחי עכו עלתה למקום ה-13 לאחר 1:4 גדול בחוץ על מ.ס. א.א. פאחם ואילו הפועל כפר קנא חזרה למקום ה-14 לאחר תבוסה 4:1 בעפולה. מכבי כפר קנא הבטיחה מעשית את הישארותה לאחר 2:2 בבית עם הפועל חדרה. קרית אתא נחלצה מפיגור 2:1 נגד טמרה לניצחון 3:4 שהשאיר אותה בתמונת המקום השני.
במשחק חסר חשיבות גברה מכבי א.א. פאחם 0:1 בחוץ על צור שלום.

דרום א'
אורנית, שרק בעונה שעברה העפילה לליגה, תרד חזרה לליגה ג'. הקבוצה נוצחה 3:1 בבית על ידי בקעת הירדן לאחר שכבר הוליכה. בתחילת המחצית השניה נותרה ב-10 שחקנים, שוערה נפצע ועד לסיום ספגה עוד צמד בדרך להפסד. שיכון ותיקים שרדה בינתיים לאחר 0:0 ביתי בקרית אונו עם השרון נתניה של משה גלאם, שהבטיחה את הישארותה. בית"ר ר"ג תשחק במבחנים לאחר שהוליכה פעמיים מול כפר קאסם, אך ספגה שער שוויון חמש דקות לסיום וסיימה במקום ה-12. פרדסיה סיימה במקום ה-13 לאחר שהובסה 4:1 באור יהודה. תתמודד עם בית"ר פ"ת שנדרסה 4:0 בטירה ע"י בני ג'לג'וליה.

בפלייאוף העליון הבטיחה אזור את המקום השלישי לאחר 1:2 ביתי על קרית אונו. אזור תתמודד עם כפר קאסם. במקום החמישי סיימה האורתודוכסים יפו לאחר הפסד בדרבי 3:1 לבני יפו, והיא תתמודד מול מחנה יהודה שסיימה ב-1:1 מול העולה הטרייה לליגה א', בית"ר כפ"ס.

דרום ב'
מעלה אדומים שהיתה צריכה ניצחון על בני יצ'אלאל בבית מצאה את עצמה בפיגור, הפכה את התוצאה, אך ספגה את השוויון. בדקה ה-94 הבקיע אנדריי קייטמזוב את שער הניצחון הדרמטי והשאיר את הקבוצה של משה סלמי במקום החמישי, למורת רוחה של מרחבים שהוליכה באותה העת 1:2 על דימונה. כשהשמועה הגיעה הורידו מרחבים את הרגל מהדוושה ודימונה ניצחה 2:3 בסיום, שלא עזר לה לשרוד. שיכון המזרח סיימה רביעית לאחר 1:7 בחוץ על צעירי רהט, שגמרה את העונה עוד לפני המשחק. ביום שלישי: שעריים (0:1 על מבשרת)- מעלה אדומים, האורתודוכסים לוד - שיכון המזרח.

בתחתית הבטיחה הפועל רהט את הישארותה לאחר שגברה 1:2 בבית על האורתודוכסים, שהבטיחו את המקום השלישי עוד לפני המשחק. דימונה שניצחה כאמור, את מרחבים סיימה במקום ה-12 בגלל מאזן נחות מול הרהטיות ותתמודד בשלישי עם מבשרת ציון. קרית גת שניצחה באופן דרמטי בבית, 3:4 את מ.ס. ב"ש, לאחר שחזרה מ-3:1 בדקות הסיום תשחק מול גבעת זאב שניצחה 0:2 בשדרות.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/225686.jpg

צפון ב'
גבעת אולגה הבטיחה את המקום השני לאחר 0:4 גדול בבית שאן, שנשארה מחוץ לתמונת הפלייאוף. מגדל העמק סיימה שלישית לאחר 2:2 ביתי מול ד.א. כרמל ותשחק מול עירוני נשר, שגברה 0:1 בבית על אחי איכסל. במשחק השני בפלייאוף העליון תתמודד אולגה נגד עוספיא שהביסה 1:5 בבית את אור עקיבא.

בתחתית ניצלה א.א. גאנם/נין מנשירה לפלייאוף התחתון, לאחר שגברה במשחק משוגע, 5:6 על עירוני ברטעה. הפועל איכסל סיימה במקום ה-12 לאחר שהביסה 1:7 את טירת הכרמל ותתמודד עימה שוב ביום שלישי. אור עקיבא תפגוש את הפועל ערערה. במשחק חסר חשיבות סיימו בני בקה וכפר קמא ב-3:3.

צפון א'
גררה הפועל נהריה את יריבתה העירונית, בית"ר עימה לפלייאוף התחתון לאחר שגברה עליה 1:3 וסיימה במקום ה-12. הפועל נהריה תארח את בני ג'דידה שגברה 2:3 בבית על מג'דל כרום שסיימה במקום ה-14 ותתארח אצל בית"ר נהריה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/225687.jpg

בצמרת תשחק כפר סמיע (הפסידה 3:1 למכבי עכו) בבית נגד בני כאבול. האחרונה גנבה את הכרטיס לפלייאוף ברגע האחרון כשביר אלמכסור סיימה רק בתיקו 3:3 עם אחווה חיפה ואילו היא הביסה, 0:3 בחוץ את הפועל כאוכב. במשחק השני תארח כפר מנדא (1:1 על מעלות) את הפועל סכנין (1:1 עם בית"ר חיפה ששרדה בליגה).

ליגה ג'
מ.ס. טירה חגגה את עלייתה לליגה ב' ממחוז שרון לאחר שגברה בטייבה 0:1 על הפועל כפר קאסם. את השער כבש עבד תיתי בדקה ה-57. הוד השרון שרמסה 0:3 בבית את כפר ברא, תשחק במשחק המבחן עם בית שמש מהמרכז. באר יעקב חגגה אף היא עלייה לאחר שדרסה 0:7 בחוץ את בית דגן. בית שמש שניצחה 1:11 (חמישייה לחיים אלקיים) את הפועל רמלה, תסיים שניה ותשחק כאמור, מול הוד השרון על הכרטיס לליגה ב'.

ת"א
גדנ"ע באופן רשמי עלתה כשהביסה בבית 0:4 את גבעת שמואל. רמת ישראל רמסה 1:7 בחוץ את תל שבע ושמרה על המקום השני. קרית שלום ניצחה 0:2 בחוץ את צעירי אלהואשלה. קלוד מלכה הבלתי נגמר חגג שביעייה פרטית בניצחון מכבי ברקאי 1:8 על מכבי ג'סר א-זרקה. ג'קי שושן (51) היו"ר של בית"ר פרדס חנה שיחק 25 דקות ב-0:0 של קבוצתו עם ספרטק חיפה.

דאבל פס - אתר הבית של הליגות הנמוכות

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/225688.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by