בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
כדורגל ישראלי 
טביב במכתב להראל: "מוכן להליך במבי באופן מיידי" 

טביב במכתב להראל: "מוכן להליך במבי באופן מיידי"

 
כדורגל ישראלי |
 
מוטי פשכצקי, אתר ספורט 5

תקווה לאוהדי הפועל ת"א? אלי טביב במכתב לשותפו דרך עו"ד: "הראל אינו פועל בשיתוף והסכמה. החיכוכים שקיימים נובעים כולם מהחלטות חד צדדיות שלו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חילופי ההאשמות נמשכים. טביב
 חילופי ההאשמות נמשכים. טביב 
 צילום: ספורט 5 
 

אוהדי הפועל ת"א, שהניפו ביציע במשחקים האחרונים שלטים ועליהם הכיתוב "במבי עכשיו", יכולים לשאוב עידוד מהידיעה הבאה. אלי טביב שלח היום (ראשון) באמצעות פרקליטיו מכתב למוני הראל כאשר השורה התחתונה היא שבניגוד לנוסח ההסכם המקורי שדיבר על אפשרות לבמבי בקיץ, הוא מוכן לבצע את ההליך כבר עכשיו.

 

"ההסכם בין בעלי המניות צופה את האפשרות שאחד מבעלי המניות יבקש לפרק את השיתוף במועדון. למן תום עונת המשחקים 2010/11 כל אחד מבעלי המניות יהיה רשאי להפעיל מנגנון BMBY שפרטיו מוסדרים בסעיף 28 להסכם", נכתב שם. "דהיינו, בתמצית, שכל אחד משני בעלי המניות ראשי ליזום פניה לבעל המניות האחר לנקוב במחיר ולאפשר לבעל המניות האחר את הבחירה בין מכירה לבין רכישה במחירי הנקוב".

 
 

"נוכח פנייתו האמורה של הראל, טביב מוכן לכך שהרשות להפעיל אתת מנגנון ה-BMBY תהיה נתונה לכל אחד מבעלי המניות כבר ממועד מכתב זה. למען הסר ספק, אין בהסכמה זו כדי לשנות מכל יתר תנאיו של של מנגנון ה-BMBY או מכל הוראה אחרת בהסכם בעלי המניות"

 

בנוסף ביקר טביב את התנהלות שותפו. "החיכוכים שקיימים, ואכן קיימים כאלה, נובעים כולם מהחלטות חד צדדיות שהראל מקבל, מקדם ומפרסם על דעת עצמו בנסיון להציג את טביב בציבור כאילו הוא מחבל בענייני המועדון", פורט במכתב. "אילו הקפיד הראל לפעול בשיתוף והסכמה, כמתחייב לפי הסכם בעלי המניות, מוקדי החיכוך הללו היו נמנעים".

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by