בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
כדורגל ישראלי 
מוני הראל פנה במכתב לאלי טביב: "הקבוצה נקלעה למצב בלתי נסבל" 

מוני הראל פנה במכתב לאלי טביב: "הקבוצה נקלעה למצב בלתי נסבל"

 
כדורגל ישראלי |
 
מוטי פשכצקי, אתר ספורט 5

הבעלים של הפועל ת"א פנה בכתב לשותפו בבעלות על מנת לקדם את פתירת הנתק ביניהם ולהגיע להסכם: "חייבים למצוא פתרון מיידי, יש לנו אחריות כלפי הקבוצה, האוהדים והכדורגל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"איני יכול לסבול את המצב הנוכחי, אם בעבר חשבתי שניתן יהיה לגשר על הפערים בינינו ולפתור את מצב העניינים בהבנה ובהסכמה, הרי שהיום אני משוכנע כי זה אינו אפשרי", כך הודיע נחרצות היום (שני) מוני הראל לאלי טביב במכתב שהגיע לידי אתר ערוץ הספורט.

 
מצב בלתי אפשרי. הראל
 מצב בלתי אפשרי. הראל 
 צילום: אתר ספורט 5 
 

"הפועל תל אביב נקלעה למצב בלתי אפשרי של חוסר יכולת לתפקד ולהניע תהליכים" כך כותב הראל, "מצב זה מונע אפשרות לרכוש ולהחתים שחקנים ולהסכים על תשלומים ועל נושאים רבים אחרים הקשורים לקבוצה ואשר משפיעים עליה".

 

"כמי שטובתה של הפועל תל אביב עמדה תמיד לנגד עיניו, אני לא מסוגל להשלים עם הפגיעה בקבוצה. אנו כהנהלה אחראים למצב זה ובידינו הדרך לשנות אותו. כידוע לך, הישגי ותפקוד הקבוצה חשובים לקהל האוהדים שלנו בפרט ולכדורגל הישראלי בכלל. לנו כבעלים יש אחריות כלפי הקבוצה, האוהדים והענף בישראל".

 
 

"המצב אליו נקלעה הקבוצה היה בלתי נסבל", המשיך הראל, "ולאור זאת, אני פונה אליך למצוא את הרצון וההסכמה למציאת פתרון מיידי. אני סבור, כי הדרך היחידה לאפשר תפקוד תקין ומצליח של הקבוצה, הינה דרך ההיפרדות בינינו".

 

"התזמון הוא בעל משקל רב לעתיד העונה הנוכחית ובכלל, ועל מנת לעמוד בלוח הזמנים של חלון ההעברות ולעמוד בהתחייבויות שלנו כהנהלת הקבוצה, שי לסיים תהליך זה כבר בימים הקרובים".

 

"כאיש עסקים אחד לרעהו ולאור המציאות הבלתי נסבלת אני עומד על כך כי ניישם באופן מיידי את מנגנון ההיפרדות הקרוי 'במבי'", הפציר הראל במכתבו. "זאת כפי שהוסכם בינינו, עת התחלנו את ההתקשרות המשותפת".

 
 
עונה למכתבים? טביב
 עונה למכתבים? טביב 
 צילום: אתר ספורט 5 
 

"ברצוני להבהיר באופן חד משמעי, שמנגנון במבי מבחינתי משמעותו: שכל אחד מהצדדים יציע לקנות את חלקו של השני בכסף שמקורותיו הון עצמי בלבד ולא מקובל עליי שקניית הקבוצה תיעשה על ידי שימוש בכספים שנמצאים היום בתקציב הקבוצה".

 

"לצורך כך יש למנות צעד שלישי בעל שיעור קומה, המוסכם על שנינו, אשר ינהל את התהליך באופן מסודר ונכון לשנינו ולקבוצה".

 

הראל מסיים את המכתב במילים הבאות: "אני חוזר בפנייתי אליך להסתכל על העניין באופן חיובי, להיות פתוח ויצירתי כדי שנוכל לאפשר להפועל תל אביב להמשיך לשגשג תחת ניהול כזה או אחר. בכבוד רב, מוני הראל".

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by