בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
הבלוג של מתיאוס 
מתיאוס ריגל לטובת יוון 
 
 מזהים אותי ככה? לותר    צילום: אימג`בנק/gettyimages    
הבלוג של מתיאוס |
 
לותר מתיאוס, בלעדי לספורט nana10

איך שנחתתי בקאלב הוטל לוטראקי יוון, הרכבתי משקפיים, והלכתי לפגוש את המאמן רהאגל שביקש ממני לרגל אחרי נבחרת של ישראל. זה מה שסיפרתי לו על קלמי ודדי, שכטר והחלוץ מדה-גראפשחאפ. בלעדי לספורט nana10

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבוקר, בניגוד לפעמים קודמות, לותר לא טסתי לנופש במינכן עם קלאודיה קלינסמן, שזה אחות של יורגן קלינסמן, אלא לקלאב הוטל לוטראקי יוון כדי לפגוש אורי לוי ואמיר בר-שלום, שזה כמו הזקנים של "חבובות", רק מערוץ של רוממה. אחרי מפגש קצר זה, לותר שם משקפי שמש שלא יזהו אותו אוהדים של ישראל, והלכתי לפגוש אוטו רהאגל, מאמן גרמני של יוון. לותר אוהב מדבר עם אוטו, אבל לא כמו מוסכניק, אלא כמו חבר ילדות.

ישראל מול יוון - לכל הכתבות והדיווחים

כבר לפני משחק באצטדיון רמת גן, אוטו התקשר לי בהיסטריה: "לותר, אני חייב לנצח את ישראל, איך עושים זה?". אבל בתור פטריוט, לותר לא יכולתי לתת ליוונים לנצח פעמיים, אז לותר אמרתי לו שאם יוון לא תנצח, אני מזמין אותו להתקשר לפני משחק שני. אחרי שנגמר תיקו 1-1, שוב אוטו התקשר לי: "לותר, כגרמני לגרמני, אתה חייב לעזור לי. אתה הרי לא רוצה שיפטרו את אח שלך, נכון?". אז אמרתי לו: "אבל אתה לא אח שלי". אז הוא אמר לי: "עזוב אותך, זה סלנג יווני".
 
בלחץ. רהאגל
 בלחץ. רהאגל 
 צילום: אימג`בנק/gettyimages 
 
בסוף לותר הסכמתי לעזור. בהתחלה סיפרתי לו את כל מה שאני יודע על קלמי ודדי. "דדי וקלמי זה שחקן מעולה שתמיד משחק בשני צדדים – גם שמאל וגם ימין". אוטו רשם הכל בפנקס. "זה מעניין", הוא אמר, "אבל איך הוא עושה את זה?". כשלותר הסברתי לאוטו את הסוד הגדול, נפל לו אגזוז מרוב תדהמה. "אני בהלם, לותר!", הוא צעק, "ספר לי עוד". אז שאלתי אותו: "רוצה לדעת איך עוצרים זה פרימדונה איתי שכטר?". "כן!", הוא צווח, "ברור שקשטן יכניס אותו במחצית השנייה". לותר חייכתי אליו ואמרתי: "צריך לתת לו להגיע עד השוער ולהשאיר אותו לבד, הוא כבר יחטיא". "אתה גדול, אתה תותח!", אוטו התלהב והפך את הדף.

לותר כבר רציתי ללכת להופעה של קליקריה, שזה אחות של גליקריה, אבל פתאום אוטו רהאגל נהיה רציני: "איך אני עוצר את החלוץ של דה גראפשחאפ?". לותר חייכתי והצבעתי לו על העיתונאים הישראלים שהסתכלו עלינו כבר יותר משעה. "אתה לא צריך לעצור אותו", אמרתי, "הם כבר יצליחו לבד".

* הבהרה: הבלוג של מתיאוס הוא טור סאטירי, שלא נכתב על ידי לותר מתיאוס האמיתי שאירוח בקלאב הוטל לוטראקי יוון בטוח קטן עליו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by