בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
כדורסל 
סוכנו של מרכוס פייזר: "תביעה אינה אופציה" 

סוכנו של מרכוס פייזר: "תביעה אינה אופציה"

 
כדורסל |
 
מערכת ספורט 5

סוכנו של מרכוס פייזר מנהל מו"מ עם מכבי תל אביב על גובה הפיצוי לשחקן שנחתך: "מכבי תמיד ידעה להגיע להסדר לשביעות רצון כולם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנו של מרכוס פייזר, אבי זילברמן, מנהל בימים אלו שיחות עם אנשי מכבי ת"א לגבי הפיצוי שיקבל הפורוורד שנחתך מהקבוצה לפני מספר שבועות. פייזר החזיק בחוזה לעונה הקרובה בשכר המוערך בלמעלה ממיליון דולר לעונה, אבל במכבי נשמעו טענות לגבי חזרתו של השחקן מהפציעה שעבר בעונה שעברה.
 
תביעה אינה אופציה.  פייזר
 תביעה אינה אופציה. פייזר   
למכבי לא הייתה אפשרות יציאה בחוזה ובצד של השחקן טוענים כי היה לו חוזה מובטח, כשגם הפציעה שעבר לא מאפשרת לקבוצה לבטל אותו.

סוכנו של פייזר, אבי זילברמן, אמר לאתר ספורט 5: "אנחנו נמצאים בשלב של שיחות עם המועדון. הנושא המשפטי, כלומר תביעה נגד מכבי, זה כרגע בכלל לא אופציה. אנחנו מנסים להגיע להבנות והסדרים וננסה לפתור את הנושא בצורה הכי מכובדת ולשביעות רצון שני הצדדים. מכבי זה מועדון מכובד שתמיד ידע להגיע להסדרים עם שחקנים לשביעות רצון כולם".
 
 
כזכור, פייזר עודכן על שחרורו ע"י אתר ספורט 5 והופתע מאוד לשמוע את הבשורה. בשבוע שעבר סיפר מאמן מכבי אפי בירנבוים: "פייזר לא טיפל בעצמו כמו שצריך, הוא לא היה יכול לתרום לנו".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by