בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
כדורגל ישראלי 
יראו את חיפה בטלויזיה 

יראו את חיפה בטלויזיה

 
כדורגל ישראלי |
 
מוטי פשכצקי, ספורט 5

הפועל תל אביב נענשה במשחק ללא קהל בשל השלכת רימון העשן במשחק מול הכח עמידר רמת גן. הדיין: "התחלנו את העונה ברגל שמאל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפועל ת"א נענשה הערב (רביעי) ותיאלץ לקיים את משחקה הביתי מול מכבי חיפה בעוד שבוע וחצי, ללא קהל באיצטדיון בלומפילד. כמו כן, האדומים נקנסו ב-5,000 ש"ח (עוד 10,000 על תנאי) ובהפחתת שתי נקודות ליגה על תנאי.
 
לא יראו את מכבי חיפה בבלומפילד. אוהדי הפועל ת"א
 לא יראו את מכבי חיפה בבלומפילד. אוהדי הפועל ת"א   
כזכור, הפועל הושאמה בקריאות גזעניות לעברו של חלוץ הכח עמידר, איב ג'ידה, ובסעיף התפרעות אוהדים על הדלקת רימון עשן. בסעיף זה עומד נגד הקבוצה עונש על תנאי לשני משחקי רדיוס ללא קהל, כפי שפורסם אתמול לראשונה באתר ספורט 5.

מוקדם יותר הגיעו נציגי הפועל, המנכ"ל אריה הרשקוביץ' והיו"ר אמיר לובין, למשרדי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל יחד עם נציגי הכח עמידר ר"ג, עו"ד רועי רוזן, שלא הורשה לדבר, מאחר ובתיקים מסוג אלה הקבוצות אינן יכולות להשתמש על פי התקנון בעורכי דין, והמנכ"ל עודד נחמני.

בתחילת הדיון אמר הדיין, עו"ד דוד לב: "התחלנו עונה ברגל שמאל". נציגי הפועל ת"א טענו בדיון שלא היה להם מספיק זמן להביא ראיות מאחר וביה"ד סירב לקבל את בקשתה לדחות את הדיון.
 
 
הרשקוביץ' אמר בדיון: "על פי המלצת המשטרה מלפני 10 חודשים, הפעם האחרונה שהיינו פה, פעלנו רבות נגד הפרעות של אוהדים ולא עברנו עבירת משמעת. מן הראוי שבית הדין יתן לנו להתארגן. אנחנו לא צריכים להיענש בגלל שאנחנו משחקים באופ"א, ובשל כך שיחקנו בליגה ביום שני. ב-48 שעות קשה לאסוף ראיון נגד מי שצריך".

הרשקוביץ' אף הגיש מסמך של המשטרה שמראה כי הפועל עושה ככל שביכולתה על מנת לאתר את המתפרעים. לגבי הכח עמידר וגובה הדשא במשחק, מדובר בסיפור על גנן, הטוען במסמך שהוגש שאי אפשר לקצץ את הדשא מאחר והוא דישן את המשטח מכימיקלים נוספים שחובה לאפשר להם להיספג.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by