בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
בייג`ינג 2008 
"מחר זו תחרות אחרת" 

"מחר זו תחרות אחרת"

 
בייג`ינג 2008 |
 
רוני בראון, שליח ערוץ הספורט לבייג`ינג

צפו במיכאל קולגנוב מסיים שמיני בקיאק ל-1000 מטר עם תוצאה של 3:43.108 ולא עולה לגמר. מחר הוא בחצי גמר ה-500 מטר, "אני שמח מאוד בשביל שחר צוברי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(הוידאו באדיבות הערוץ הראשון)

עם המדלייה הטרייה של שחר צוברי, אולי יורד קצת הלחץ משאר חברי המשלחת הישראלית בבייג'ינג. עם זאת, זה לא תמיד מספיק. לפעמים יש פשוט מתחרים טובים יותר. הקיאקיסט הישראלי מיכאל קולגנוב לא הצליח להעפיל הבוקר לגמר המקצה ל-1,000 מטרים, אחרי שסיים רק במקום השמיני מבין תשעה בחצי הגמר.

קולגנוב רשם זמן של 3:43.108, מרחק של 11 שניות מהמנצח, מקס הוף הגרמני. הוף עלה לגמר יחד עם יאניץ' הקרואטי ובוקו ההונגרי מהמקצה של הישראלי. וואלאס האוסטרלי, פוהי מניו זילנד ואוסקרסון השבדי עלו מהמקצה השני, בו היה הזמן של קולגנוב מספיק לו למקום השישי בלבד.

"אני שמח להתחרות עבור מדינת ישראל", אמר קולגנוב אחרי המירוץ. "הרגשתי טוב בהתחלה ובאמצע, אבל זה לא הרגיש טוב טכנית. אני לא רגיל להתחרות ב-1000 מטר. מחר זו תחרות אחרת. אני לא יכול להגיד לך מה יהיה מחר, אני לא אלוהים. אני שמח מאוד בשביל שחר צוברי, סוף סוף יש מדליה למדינת ישראל".

המקצה ל-1,000 מטרים הוא המקצה החלש יותר של קולגנוב, ומחר הוא יעלה לחצי הגמר במקצה הטוב יותר שלו - 500 מ', בו יש לו סיכוי גבוה יותר להעפיל לגמר. ב-500 מ' זכה קולגנוב במדליית הארד במשחקים בסידני.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by