בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
יבוטל? 
גביע הטוטו בספק 

גביע הטוטו בספק

 
יבוטל? |
 
מוטי פשכצקי , ספורט 5

מחלוקת בין ההתאחדות לכדורגל ומועצת ההימורים לגבי גובה התקציב שיתקבל עבור גביע הטוטו, מסכנת את קיום המפעל. גורם במועצת ההימורים: "הם מפילים עלינו את כל החרא"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גביע הטוטו עשוי להיות מבוטל בעונה הקרובה, אחרי שבהתאחדות לכדורגל לא הגיעו להסכמה עם מועצת ההימורים על קיומו של המפעל שהיה מיועד להתחיל בסוף השבוע הבא, ה-2 באוגוסט.
 
לא מתפשר. לוזון
 לא מתפשר. לוזון 
 צילום: ספורט 5 
 
בימים האחרונים הועברו טיוטות בין שני הגופים אבל לא הושגה פשרה לגבי גובה התקציב שתקבל ההתאחדות עבור המפעל בעונה הקרובה. נכון לעכשיו, מועצת ההימורים משותקת מאחר ולא מונה לה יו"ר קבוע לאחר סיום תפקידו של גדעון בריקמן ב-10 ביוני. כתוצאה מכך, כ-100 מיליון שקלים שאמורים להיות מועברים לקבוצות ולמעשה לכל מפעלות הספורט, תקועים במועצה ולא מועברים לטובת הספורט.

בשיחות בין הוועדה שמונתה ע"י ההתאחדות למו"מ עם נציגי מועצת ההימורים ביניהם רוני פרידמן, התגלו פערים בשלושה נושאים: משפטיים, תקופתיים וכספיים. מועצת ההימורים דורשת מההתאחדות לחתום עמה על חוזה ל-3 שנים, בעוד ההתאחדות מוכנה להתחייב על המפעל רק לעונה אחת.

בנוסף, דורשת המועצה להתחייב על שידורים ישירים כשהכספים שיתקבלו מהם ישמשו כהלוואה. בעונה שעברה העבירה מועצת ההימורים 14 מיליון שקלים להתאחדות על המפעל. במהלך המו"מ, ביקשה המועצה לקצץ ל-9 מיליון שקלים ובשיחות שהתקיימו בימים האחרונים הייתה מוכנה המועצה להעביר 8 מיליון שקלים בעונה הראשונה ולהפחית מיליון שקלים בעונה שאחריה.
 
 
בהתאחדות מדברים על קיומו של מפעל חלופי, אבל מתכונתו לא ברורה. במועצת ההימורים טוענים על לחץ של ההתאחדות: "הם מנסים להפיל עלינו את כל החרא. שלא יטעו את הציבור ואת הקבוצות".

הקבוצות דורשות מההתאחדות לסיים את הסאגה על מנת לאפשר הכנה ראויה לעונה הקרובה, בעיקר בקרב אלו המשתתפות בגביע אופ"א, כאשר אם יבוטל המפעל הן יאלצו לקיים משחקי אימון חלופיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by