בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
גל עכור 

גל עכור

 
 
אורן בוקשטיין, ספורט 5

גם בבדיקה החוזרת שנערכה לדגימה שנתן אודי גל, נתגלו חומרים אסורים, והוא עלול להחמיץ את האולימפיאדה. באיגוד השייט מקווים לאזהרה או לקנס כספי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כצפוי, גם המבחנה השניה שנלקחה בבדיקת החומרים האסורים של אודי גל, חזרה מהמעבדה ביוון עם תוצאות חיוביות והשייט נמצא אשם בנטילת חומר ממסך אסור מסוג פניסטריד.
 
עלול להחמיץ את האולימפיאדה בגלל טעות שלומיאלית. אודי גל (ספורט 5)
 עלול להחמיץ את האולימפיאדה בגלל טעות שלומיאלית. אודי גל (ספורט 5)   
המשמעות המיידית של הבדיקה היא שאיגוד השייט יעמוד בשימוע בפני הוועד האולימפי הישראלי. לאחר השימוע תדון וועדה בפרשה ותמליץ על עונש בפני התאחדות השייט הבינלאומית.

העונשים הנלקחים בחשבון במקרים מסוג זה נעים בין אזהרה ציבורית, קנס כספי ועד להרחקה מפעילות. כאשר אנחנו שבועות ספורים לפני פתיחת המשחקים האולימפיים בבייג'ין, גל וקליגר בעלי הפוטנציאל הגבוה למדליה, עלולים שלא ליטול חלק במשחקים, ולא יעזרו ההסברים על כך שמדובר בתרופה נגד התקרחות ובטעות שלומיאלית ותו לא. למרות שעל פי כל הסימנים בכך אכן מדובר, בוועד האולימפי לא נוהגים לגלות הבנה במקרים מסוג זה.

מנכ"ל הוועד האולימפי, אפרים זינגר הודיע בכתב על ממצאי הבדיקה לשייט אודי גל וליו"ר איגוד השייט, יהודה מעיין, אשר התבקש לקיים לספורטאי הליך שימוע בהתאם להליכים הקבועים ב-WADA (הארגון העולמי למניעת סימום בספורט), לעדכן באופן שוטף את הוועד בדבר ההליכים ולהעביר אליו את ההחלטה ונימוקיה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by