בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
טורניר מבחן 

טורניר מבחן

 
 
אתר ספורט 5

מנהל הספורט והוועד האולימפי מגבשים את הרשימה הסופית לבייג'ינג, דודי סלע יצטרך להתעלות בווימבלדון כדי להיות שם. אברבוך ובארי בפנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בישיבה הראשונה שהתקיימה בהשתתפות מנהלת הספורט ההישגי ו-ועדת הספורט של הוועד האולימפי, גובשו ההמלצות על הספורטאים והמאמנים למשלחת הישראלית לבייג'ין. מלבד 35 הספורטאים שקבעו את הקריטריון, הומלצו השחיין תום בארי, שקבע תוצאה יוצאת דופן ושלושה ספורטאים דרך קריטריון הצעירים, אחרי שקבעו רק את הקריטריון הבינלאומי: המתעמלת האומנותית נטע ריבקין, קופץ הגובה ניקי פאלי והסייפת נועם מילס.
 
לחץ על הדשא דודי סלע (ספורט 5)
 לחץ על הדשא דודי סלע (ספורט 5)   
ההמלצות הללו שהועברו לאיגודים השונים, יובאו לאישור הנהלת הוועד האולימפי שתתכנס ביום ראשון ותגבש את המלצותיה על הרכב המשלחת כולה (ספורטאים, מאמנים, אנשי רפואה ואנשי מקצוע), ואלה יובאו לאישור סופי של האסיפה הכללית בעוד שבוע וחצי.

ספורטאים שאינם נכללים בהמלצות הוועד האולימפי, יכולים לערער עד יום שלישי לוועדת הערעורים של הוועד האולימפי. הוועדה תתכנס יום למחרת ותגיש המלצותיה להנהלת הוועד האולימפי שתתכנס, כאמור, שוב בעוד שבוע וחצי. ספורטאי שלא יופיע גם בהמלצות וועדה הערעורים יוכל להופיע בפני ההנהלה ולהשמיע את טענותיו בו ביום. על המלצותיה של ההנהלה לאסיפה הכללית זכאים הספורטאים לערער בפני בית הדין של הוועד האולימפי.
 
 
חריגים ברשימה: אלכס אברבוך חייב בהוכחת יכולת של מעבר 5.55 מ'. ויקטוריה פורטנוי תמתין לאישור התאחדות ההתעמלות העולמית לצירופן של מחליפות. נופר אדלמן חייבת בהוכחת יכולת באליפות אירופה שתתקיים בחודש הבא (מקום 12).

האתלטיקה תוכל להשלים את מכסת הספורטאים עד החודש הבא עם שלושה מועמדים נוספים: איתי מגידי חייב לרדת פעמיים מ-8:24.60 דק' ב-3000 מכשולים, אירנה לנסקי חייבת לרדת פעמיים מ-12.96 שנ' ב-100 מ' משוכות וסיוון ג'אן חייבת להרחיק את הדיסקוס פעמיים למרחק של 61 מ'.

לגבי דודי סלע שעומד בקריטריון הבינלאומי, אך לא בישראלי (מקום 50 בדירוג העולמי), המליצה הוועדה כי תוצאה יוצאת דופן בווימבלדון, תזכה אותו בכרטיס האולימפי. מאיגוד הטניס נמסר כי במכתב שהתקבל מההתאחדות הבינלאומית (ITF), נאמר כי סלע עמד בכל הקריטריונים שהעמידו, וכי הם בטוחים כי סלע יהיה בבייג'ין. אם הוועד האולימפי הישראלי יחליט אחרת, נערב את הוועד האולימפי הבינלאומי.

שני הקיאקיסטים מיכאל קלגנוב ורועי ילין ימתינו עד ה-20 בחודש להחלטת ההתאחדות הבינלאומית. הקלע הותיק, גיא סטריק תלוי בקבלת קווטת הצטיינות מהתאחדות הקליעה העולמית. השחיין אלון מנדל תלוי בהחלטת התאחדות השחייה הבינלאומית לגבי השחיין היווני דרימונאקוס שנתפס בשימוש בחומרים אסורים ופסילה שלו תקדם את מנדל למקום ה-12 באליפות אירופה ולקרירטיון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by