בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
מחזור הליגה בוטל 

מחזור הליגה בוטל

 
 
מוטי פשכצקי, אתר ספורט 5

ההתאחדות אישרה את בקשת קבוצות התחתית והמחזור ה-29 יתקיים בשבת הבאה. לוזון: "אף אחד לא קיפל את ההתאחדות את את היו"ר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סופית: מחזור ליגת העל הקרוב לא יתקיים בסוף השבוע. הנהלת ההתאחדות לכדורגל אישרה היום (חמישי) את בקשתן של קבוצות התחתית לדחות את המחזור, עד אשר יתקיים הדיון בערעורן לגבי הניצחון הטכני שהוענק למכבי הרצליה על בית"ר ירושלים. הנושא הועבר בישיבה רק אחרי שחברי ההנהלה התחייבו כי הן לא יערערו על החלטת בית הדין העליון לאף גורם חיצוני.
 
"נענו לרחשי לב הקבוצות ובזה הפרשה הזו מחוסלת". לוזון (אתר ספורט 5)
 "נענו לרחשי לב הקבוצות ובזה הפרשה הזו מחוסלת". לוזון (אתר ספורט 5)   
בקבלת ההחלטה ביקש לוזון למנוע מצב שבו, במקרה שבית הדין העליון ידחה את הערעור על הניצחון הטכני שנפסק לטובת מכבי הרצליה, יפנו הקבוצות לאופ"א, פיפ"א או אפילו הקאס, בית המשפט לבוררויות ספורט היושב בלוזאן, שוויץ. כל חברי ההנהלה הסכימו לקבל את התנאי שהציב לוזון. גם חזי מגן, יו"ר בני יהודה, שהתנגד בתחילה שוכנע לוותר. הדיון אגב, הוקדם מיום שלישי ליום שני הקרוב ובהתאחדות העבירו ביקורת על שלום אבן עזרא שהגיש את ערעורו לעונש של בית"ר ירושלים באיחור ובכך החל את כדור השלג שהביא לדחיית המחזור.

בהודעה הרשמית שפרסמה ההתאחדות נכתב:

"ההתאחדות לכדרוגל קיבלה את ההחלטות הבאות:
1. לדחות את מחזור המשחקים בליגת העל הקבוע ל-26 באפריל ל-3 במאי. באופן זה יידחו כל מחזורי ליגת העל בהתאמה. בסיטואציה שנוצרה, מעוניינת ההתאחדות שכל הקבוצות בליגה ידעו את תוצאות הדיון הקרוב ליום ב' הקרוב בבית הדין העליון וזו בכדי להכין את הקבוצות באופן הנדרש לקראת המשך ההתמודדויות בליגת העל. דחיית המחזור לאחר הדיון בבית הדין העליון תסייע לשמירת השוויון הספורטיבי הנדרש עד לסיום הליגה ועומדת ברוח הספורט של המשחקים.

2. אין בכינוס ישיבת ההנהלה או בקבלת ההחלטה כדי להטיל דופי בבית הדין העליון. כל הקבוצות מתחייבות לקבל ולכבד את החלטת בית הדין העליון, תהא החלטתו אשר תהא".

אבי לוזון אמר לאחר פרסום ההודעה: "הדבר היחיד שאני רוצה להדגיש זה שאף אחד לא קיפל את ההתאחדות לכדורגל, או את יו"ר ההתאחדות לכדורגל. בדקנו את עצמנו, נתנו לעצמנו איזה מרווח נשימה. כולם רוצים שלא לעשות דבר שיפגע בטוהר הספורט. אין שום אסון בזה שהליגה תסתיים ב-31 במאי במקום ב-24 במאי. לכן נענו לרחשי לב הקבוצות ובזה הפרשה הזו מחוסלת. אין שום בעיה מבחינת הטוטו, התקנון קובע שמי ששלח יקבל את הכסף בחזרה".

אלי טביב, הבעלים של הפועל כפ"ס אמר: "זו החלטה נבונה ונכונה, אני רק יכול לברך עליה. אני מאמין שבית הדין העליון יחליט על משחק חוזר בין בית"ר להרצליה. אני סומך עליו".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by