בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
אחד החשודים הודה בזריקת החזיז במלחה  

אחד החשודים הודה בזריקת החזיז במלחה

 
 
אסף זוהר

יוסי מלאך, אוהד חולון בן 20 הודה בזריקת החזיז במלחה. מעצרו הוארך בחמישה ימים. עורכת הדין של מלאך טוענת שהוא הביע חרטה, אבל חשוד אחד הטיח בכתבים: אני אוהד בית"ר וימני קיצוני, אני אזיין את כלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל פלקסין מ-ONE מוסיף:

החשודים בהשלכת החזיז במלחה, שגרמה לפציעה של המאבטח במשחק בין הפועל ירושלים להפועל חולון הובאו אחה"צ לביהמ"ש השלום בירושלים. יוסי מלאך, בן ה-20 הודה בביצוע המעשה.

השופט אמנון כהן האריך את מעצר שניים מהחשודים בהם יוסי מלאך החשוד שהודה במעשה, עד יום חמישי בעשר בבוקר. ואת מעצרו של החשוד השלישי עד יום רביעי ב-13:00.

עוה"ד של יוסי מלאך טענה כי אין מניע לשחררו למעצר בית שכן אין לו הרשעות קודמות והוא בעל אורח חיים נורמטיבי לחלוטין ואף מחזיק בעבודה בתור גנן. לטענתה, החשוד הביע חרטה ואמר שלא הבין את חומרת המעשה ושיתף פעולה עם חוקריו.

אחד האוהדים העיקריים החשודים בפרשה נראה נסער כשהובא לביהמ"ש. הוא צעק כדי שכולם ישמעו: "אני אוהד בית"ר ואני ימני קיצוני ואני אזיין את כולכם (העיתונאים)".

החשוד נשאל מה ההורים שלו אומרים על מעצרו. הוא התפרץ ואמר: "שב בשקט. זה לא אני, אין לי מושג מי זה ועל מה אתם מדברים, מה אתם מזיינים את השכל. אם הפנים שלי לא היו מכוסות הייתי מפוצץ את כולכם".

העו"ד של החשוד, יצחק דניאלי: "מרשי מביע צער על המקרה. הוא רק הגיע לראות משחק כדורסל, הוא השתעמם מהמשחק ויצא החוצה עוד לפני סיום המשחק וכלל לא היה חלק מהאירוע".

פקד יורם סגל, ראש צוות חקירה מיוחד של מרחב מוריה, ביקש מהשופט אמנון כהן להאריך את מעצר החשודים בעשרה ימים. החשודים מואשמים בהיותם סכנה לציבור וכן בשיבוש הליכי חקירה.

סגל הגיש לשופט בשם המשטרה דו"ח סודי ובו מפורט הרקע ופעולת החקירות שנעשו על החשודים. ידוע כי לחלקם יש רישום פלילי. מהדו"ח עולה כי כל אחד ואחד מהחשודים השתתף וסייע למעשה.

למערכת ONE נודע כי אחד החשודים כבר הודה במעשה בפני חוקריו. הביע חרטה אך לא הפליל את חבריו. עו"ד משה סוחמי, שמייצג את אחד החשודים בהשלכת החזיז, יצחק דניאלי, אמר ל-ONE: "המשטרה שפכה את המים עם התינוק. עניין המהומות סביב האלימות במגרשים כנראה חלחל לתודעת בית המשפט והשפיע על ההחלטה. לא צריך היה לעצור את כל החשודים אלה רק את זה שהודה", הוסיף.

פקד יורם סגל אמר בתגובה כי "כגודל התוצאה כך גודל החקירה. אסור להסתכל רק על אותו אחד שלקח והשליך את החזיז. למרות שזו תחילת החקירה יש פה מספר אנשים שחברו יחד על מנת להגיע להיכל ספורט ולהשליך שם חזיז. אי אפשר להתפש רק לאותו אדם שאומר שהוא הזורק".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by