בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
בני סכנין-בית"ר ירושלים: 2-2 

בני סכנין-בית"ר ירושלים: 2-2

 
 
מערכת ONE

חלוץ האלופה כבש בדקה ה-85 אחרי עירבובייה ברחבה וכפה שוויון מול החבורה של אלישע לוי. מוקדם יותר רומולו העלה את בית"ר ליתרון מוקדם, אבל איליה יבוריאן ומאור בוזגלו ביצעו מהפך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בני-סכנין אירחה הערב (ראשון) את בית"ר ירושלים לעיני 4,500 צופים באצטדיון דוחא במשחק המרכזי של המחזור הרביעי בליגת העל.

מהרכב המקומיים נעדר יא-יא פטי המורחק ואת מקומו ממלא גבע ברקאי, שפתח במרכז ההגנה לצדו של ליאוניד קרופניק. את חוליית הקישור הרכיבו ג'ון קולמה, חאלד חלאילה ולוקאש סורמה שהגיע ממכבי חיפה כאשר בהתקפה צוותו מאור בוזגלו, חאמד גנאים ואיליה יבוריאן.

מנגד, מאמן האלופה, יצחק שום, העדיף את גל אלברמן ההגנתי במרכז הקישור על חשבונו של אבירם ברוכיאן, שכבש צמד מול מכבי הרצליה. רומולו הברזילאי פתח כחלוץ בודד אצל בית"ר כשברק יצחקי ומיכאל זנדברג משחקים מאחוריו. תומר בן-יוסף הסובל מכאבים בגבו, קיבל מנוחה ולא נכלל בסגל.
 

מחצית ראשונה

 
דקה 2 - 0:1 לבית"ר ירושלים: פתיחה חלומית לצהובים-שחורים בדוחא. ברק יצחקי חטף את הכדור לבאסם גנאים באגף הימני והרים כדור רוחב מדויק היישר לראשו של רומולו, שהתרומם מעל ליאוניד קרופניק ונגח לפינה השמאלית ולרשת בדרך לשער היתרון.
 
בוזגלו חוגג עם יבוריאן (ניר בוקסנבאום, ONE)
 בוזגלו חוגג עם יבוריאן (ניר בוקסנבאום, ONE)   
בית"ר היתה יכולה להכפיל את יתרונה כעבור 2 דקות כשרומולו נשלח לתוך הרחבה והצליח להעביר את הכדור מעל מאיר כהן, אבל קרופניק הצליח להרחיק מהקו. אחרי דקה נוספת עידן טל הרים כדור קרן שהגיע לברק יצחקי והאחרון נגח בסמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-7 מאור בוזגלו עבר את דרק בואטנג באגף הימני ומול גרשון בעט חזק, אבל החטיא את המסגרת. כעבור 2 דקות הקשר הצעיר פרץ בשמאל והעביר כדור רוחב ליבוריאן, שהוריד בראש, אבל הגנת בית"ר הצליחה להרחיק. בדקה ה-10 זנדברג ובאסם גנאים התעמתו במאבק על כדור, המגן המקומי התפתל מכאבים למרות שהקשר לא נגע בו ושניהם קיבלו כרטיסים צהובים.

דקה 15 - 1:1 בדוחא: סכנין הצליחה להשוות דווקא לאחר כדור חופשי של בית"ר, אותו הרחיקה הגנת המקומיים. חאמד גנאים פרץ באגף השמאלי ושלח כדור ארוך לצד השני, יואב זיו הרחיק רע רק עד למאור בוזגלו, שמצא את ג'ון קולמה בתוך ה-16. הקולומביאני מסר לאיליה יבוריאן, שניער מעליו את כריסטיאן אלבארז וכבש מקרוב.

בדקה ה-23 בית"ר קיבלה כדור חופשי כ-30 מטרים משערו של מאיר כהן. דרק בואטנג הרים בחצי-גובה וההתקפה נגמרה לאחר עבירה של גל אלברמן. כעבור 2 דקות קולמה ניסה להקפיץ את הכדור ליבוריאן בתוך הרחבה, החלוץ נפל, אבל השופט לא התרשם.

בדקה ה-26 בוזגלו פרץ באגף ימין, עבר שת גרשון ללא קושי ומול עידן טל בעט לידיו של קאלה. כעבור 5 דקות יצחקי חדר לרחבה מאגף ימין ומסר אחורה לזנדברג, שבעט בנגיעה אבל החטיא את המסגרת. מנגד, סכנין יצאה למתפרצת כשקולמה שלח את יבוריאן, שיכול היה להשאיר את בוזגלו מול קאלה, אבל העדיף לבעוט מעל לשער.

בדקה ה-33 זנדברג קיבל את הכדור באגף השמאלי, חתך לאמצע ומסר לרומולו, שהחזיר לישראלי, שמשך למרכז הרחבה ובעט בימין, אבל החטיא את מסגרת שערו של מאיר כהן. כעבור דקה אלברמן נשלח בכדור עומק נהדר למצב של אחד על אחד מול כהן, אבל לא הצליח להכניע את השוער.

כעבור 4 דקות בוזגלו סובב כדור חופשי מעל לחומה של בית"ר, היישר לפינה השמאלית הנמוכה של קאלה, שהצליח להדוף לקרן. בדקה ה-40 קולמה קיבל כדור גדול בתוך הרחבה, אבל במקום למסור, החליט להתחכם ואיבד את המומנטום. אחרי חצי דקה כבר הכדור היה בצד השני ורומולו ניסה את כוחו ממרחק, אבל החטיא את המסגרת.

דקה 43 - 1:2 לבני-סכנין: המקומיים הצליח להשלים את המהפך עוד לפני ההפסקה בראשותו של מאור בוזגלו. הקשר המוכשר סגר את המחצית הראשונה במבצע אישי ענק כשלקח את הכדור באגף הימני, התעלם מיואב זיו ומזווית קשה שלח טיל שפגע בטברטקו קאלה וחדר לרשת. עוד טעות לאוסף של הקרואטי.
 
 

מחצית שניה

2 דקות בתוך המחצית השניה שיתוף פעולה בין המחליפים אבירם ברוכיאן ומילובן מירוסביץ' נגמר בבעיטה של הצ'יליאני החוצה. בדקה ה-49 התחחמה במעט האווירה לאחר שבנאדו תפס את ברקאי ברחבה והפיל אותו לדשא במהלך כדור קרן לסכנין, אבל המהלך נעלם מעיני השופט מאיר לוי. עוד באותה הדקה הושלכה למגרש אבוקה.
 
ברק יצחקי מול שחקני סכנין (ניר בוקסנבאום, ONE)
 ברק יצחקי מול שחקני סכנין (ניר בוקסנבאום, ONE)   
כעבור 6 דקות חאמד גנאים בחן את טברטקו קאלה ממרחק, שוב הקרואטי פישל כשהדף רע וסכנין קיבלה קרן. אחרי דקה נוספת יבוריאן הצליח להשתלט ברחבה על כדור תועה, עצר פעם אחת ובעט בסיבוב שטוח לפינה הרחוקה ולידיו של קאלה.

בדקה ה-59 חלאילה הוביל התקפה מתפרצת של סכנין אבל במקום למסור ליבוריאן או לבוזגלו, העדיף ללכל לאחד על אחד מול גרשון, אבל הבלם הבית"רי הצליח לבלום את הקשר המקומי. כעבור דקה קאלה החזיר על השער שספג עם הצלה אדירה מראשו של קולמה אחרי הרמת של בוזגלו.

בדקה ה-64 מירוסביץ' שלח כדור ארוך לכיוונו של רומולו, שניסה לעבור את השומר שלו אבל הגנת סכנין הצליחה להרחיק עד לזנדברג, שבעט חזק בנגיעה - מאיר כהן זינק וקלט היטב. כעבור 2 דקות הגנת בית"ר הרחיקה רע וחלאילה השתלט, בעט חזק אבל החטיא את המסגרת.

בדקות הבאות הקצב נרגע והמשחק התנהל בעיקר במרכז המגרש. בדקה ה-78 זנדברג שלח את יצחקי בכדור עומק לתוך הרחבה, החלוץ בעט החוצה אבל נתפס בנבדל. כעבור 2 דקות קולמה קיבל את הכדור בתוך הרחבה ומסר בעקב לחאמד גנאים, שלא הצליח להשתלט. בדקה ה-83 זנדברג הרים כדור חופשי מהאגף הימני ומאיר כהן הדף בקצות האצבעות.

דקה 85 - 2:2 בדוחא: סוף סוף הגיע שער השוויון המוצדק של בית"ר ירושלים. מיכאל זנדברג נגח כדור קרן לכיוונו של ברק יצחקי, החלוץ לא התבלבל מקרוב, גלגל לרשת של מאיר כהן והוסיף כיבוש לבישול.

בדקה ה-87 איליה יבוריאן קיבל כדור קשתי גדול מג'ון קולמה ובעט לפינה הרחוקה אבל פגש רק את הקורה.

בני-סכנין: מאיר כהן, עבד רבאח, ליאוניד קרופניק, גבע ברקאי, באסם גנאים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאלד חלאילה (לירון וילנר, 77), מאור בוזגלו (חיים בנון, 78), חאמד גנאים ואיליה יבוריאן.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלבארז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו (טוטו תמוז, 80), עידן טל (מילובן מירוסביץ', 46), דרק בואטנג, גל אלברמן (אבירם ברוכיאן, 46), מיכאל זנדברג, ברק יצחקי ורומולו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by