בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
 
הפועל ת"א - בית"ר ירושלים: 2:1 

הפועל ת"א - בית"ר ירושלים: 2:1

 
 
מערכת ONE

פאביו ג'וניור כבש את שער הבכורה שלו במדים האדומים מעמדת נבדל ברורה, רומולו וברק יצחקי דאגו למהפך מדהים בשני שערים תוך 3 דקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפועל ת"א אירחה בבלומפילד את האלופה, בית"ר ירושלים, במסגרת המחזור השני של ליגת העל. טוטו תמוז פתח בחוד של בית"ר יחד עם ברק יצחקי במקום רומולו, שחיכה להזדמנות שלו על הספסל. שמעון גרשון פתח בהרכב וזכה לקבלת פנים חמה מאוהדי הפועל ת"א ולצידו במרכז ההגנה פתח אריק בנאדו, שחזר מפציעה. אוהדי הפועל ת"א זיכו את בלם בית"ר ירושלים, שמעון גרשון, בקבלת פנים חמה. פיני בלילי הגיע גם הוא כדי לצפות במשחק.

מהלך המשחק
 
(צילום: ניר בוקסנבאום, ONE)
 (צילום: ניר בוקסנבאום, ONE)   
שתי דקות מפתיחת המשחק הדליקו אוהדי בית"ר ירושלים אבוקות וזרקו רימוני עשן ביציע, מה שאולי הוסיף לתפאורה אך עלול לעלות לראשי הקבוצה בהרבה כסף ואולי אף בעונש חמור מכך.

בדקה ה-4 הגיעה הפועל ת"א לאיזור הרחבה של בית"ר בפעם הראשונה אך ההגבהה של אנטבי הגיעה רק לאבדג'י בצד השני וההגבהה שלו נלקחה ע"י קאלה. בדקה ה-6 הכניס אלברז אגרוף לגבו של ברוך דגו במהלך המשחק. קשר הפועל התפתל על הדשא אך אלון יפת לא עשה דבר.

בדקה ה-13 בעיטה ראשונה לעבר שערו של קאלה. ליאור אסולין קיבל כדור 20 מטרים משער בית"ר וכשהוא מוקף ב-4 בית"רים מסר לאבדג'י, ששיחרר בעיטה מ-20 מטרים אך הכדור חלף מעל לשער. בדקה ה-15 השתחרר אלבארז מצוין תוך שהוא חולף על פני דגו ושלח בעיטה טובה מ-23 מטרים, אך אניימה קלט בקלות.

בדקה ה-18 קיבל טוטו תמוז כדור בעיגול האמצע ושלח מצוין לברק יצחקי בימין. יצחקי התקדם לעבר השער ובעט, אך אניימה הדף טוב לקרן. דקה לאחר מכן עוד הזדמנות מצויינת לבית"ר כשבואטנג הרים כדור משמאל ותמוז פיספס את הכדור במצב מצוין ולא הצליח לכבוש.

בדקה ה-25 פרץ זנדברג מצוין בשמאל, חלף על פני דוס-סנטוס, אך נעצר ע"י אניימה. דקה לאחר מכן היה זה פאביו ג'וניור שהיה במצב טוב לבעיטה בצד השני, אך שיחרר כדור חלש אותו לקח קאלה בקלות. בדקה ה-27 נשלח כדור גובה לאסולין על קו ה-16, קאלה יצא לא טוב והכניס ברך היישר לפניו של אריק בנאדו, ששמר על אסולין. הכדור יצא לחוץ אך בנאדו נשאר שרוע על הדשא ונלקח לטיפול מחוץ לקווי המגרש.
 
 
בדקה ה-31 שיחרר באדיר בעיטה מחוץ לרחבה, אך הכדור היה חלש ונקלט ע"י קאלה. בנאדו חזר למגרש לאחר טיפול מחוץ לקווים. בדקה ה-32 ביצע אסולין דאבל-פס מצוין עם אבדג'י שחתך את הגנת בית"ר, החלוץ הגיע למצב מצוין של אחד על אחד מול קאלה אך לא הצליח לשחרר בעיטה וקאלה קטף את הכדור.

דקה לאחר מכן קיבל אלברז כרטיס צהוב על עבירה על ברוך דגו, האדומים זכו בבעיטה חופשית 20 מטרים אלכסונית מהשער, באדיר הרים טוב, בואטנג כמעט נגח לבין החיבורים אך קאלה התעופף וקלט. בדקה ה-37 ניסה יואב זיו בעיטה מרחוק, אך אניימה לקח.

דקה 39 - 0:1 להפועל: שער בכורה לפאביו ג'וניור במדי הפועל ת"א העלה את האדומים ליתרון. החלוץ כבש מנבדל, אך הקוון לא הרים את הדגל והשופט אישר את השער. אנסומבו השתחרר מצוין במרכז המגרש ומסר לבאדיר, שהתקדם לעבר השער, חדר לרחבה בצד שמאל ומסר כדור רוחב לעבר פאביו ג'וניור. החלוץ, שהיה בעמדת נבדל, כבש בקלות מקרוב, הקוון לא הרים את דגל הקרן והשופט אישר את השער.
 
 
(צילום: גבע תלם, ONE)
 (צילום: גבע תלם, ONE)   
בדקה ה-43 הגיעה בית"ר להזדמנות טובה כשעידן טל הרים כדור טוב מימין ואלברמן הגיע מצוין לכדור, אך נגח לא טוב והחוצה. בדקה ה-45 שיחרר אנסומבו פצצה מ-30 מטרים שחלפה סנטימטרים מעל חיבורי הקורות. בתוך תוספת הזמן הרים דגו כדור טוב לפאביו ג'וניור, שנגח חזק אך קאלה קלט את הכדור.

בתוך תוספת הזמן לקח קאלה שער בטוח. דגו פרץ לעבר השער ומסר שמאלה לאנטבי. כשנראה היה שהמגן מתכוון להרים כדור גובה הוא שיחרר טיל לעבר הקורה השמאלית, אך קאלה התעופף בניגוד לכיוון התנועה שלו והדף מצוין לקרן.

בפתיחת המחצית השניה ערך יצחק שום חילוף ראשון כשהכניס את מילובן מירוסביץ' במקום גל אלברמן, כשבית"ר עברה לשחק בשיטת 4-4-2. בית"ר יזמה יותר בדקות הראשונות של המחצית, אך לא הצליחה לסכן את שערו של אניימה. בדקה ה-52 נבלם דגו ברחבת בית"ר ע"י אלברז, הפועל דרשה פנדל אך השופט לא שאה לטענות.

הפועל ת"א הצליחה להאט את קצב המשחק ברבע השעה הראשונה של המחצית השניה ולא היה נראה שבית"ר מתקרבת לכיבוש. בדקה ה-61 נכנס רומולו למגרש במקום טוטו תמוז. דקה לאחר מכן ערך גיא לוזון את החילוף הראשון של הפועל כשהכניס את עדי סבג במקום כובש השער, פאביו ג'וניור.

בדקה ה-65 לקח קאלה עוד גול בטוח מאסולין. עדי סבג פרץ בשמאל ושלח מסירת רוחב מצויינת, אסולין בעט ממרכז הרחבה בחצי סיבוב אבל קאלה, באינסטינקט אדיר, הדף את הכדור שהלך מצוין לעבר השער. בדקה ה-68 הרים דגו כדור חופשי מוין לרחבה, דוס סנטוס הלא מכוסה עלה גבוה אבל נגח לא טוב החוצה ממצב קורץ.

בדקה ה-71 קיבלו אנסומבו ומירוסביץ' כרטיסים צהובים בעקבות חילופי מהלומות לאחר עבירה נוספת של אלברז על דגו. בדקה ה-73 ספג גם עדי סבג כרטיס צהוב. בדקה ה-75 נכנס אבירם ברוכיאן במקום עידן טל.

דקה 76 - 1:1 בבלומפילד: בית"ר ירושלים הצליחה להוציא יש מאין ולהשוות את התוצאה. כדור שהוגבה ע"י זנדברג משמאל ננגח מצוין ע"י אלברז, אך אניימה, בהדיפה כפולה, הדף לקרן. את הקרן הרים מירוסביץ', רומולו המחליף הגיע בריצה מאחור, דואני לא שם לב אליו והחלוץ הברזילאי נגח מצוין לתוך שערו של אניימה חסר הישע.
 
שתי דקות לאחר השער נשלח ליאור אסולין בכדור מדהים לאחד על אחד מול קאלה כשאין שחקני הגנה באזור ויש לו 20 מטרים רק להתקדם ולכבוש, אך החלוץ, שכל השבוע היה עסוק בדיבורים לא הצליח לגבור על קאלה והשוער הקרואטי יצא מולו ומנע ממנו לכבוש במצב של 100 אחוז שער.

דקה 79 - 1:2 לבית"ר: מהפך מדהים. בהתקפת הנגד אחרי ההחמצה השערורייתית של אסולין קיבל רומולו, כובש שער שוויון, כדור על קו ה-16 ומסר ימינה ליצחקי, שמול אניימה הקפיץ באומנות לתוך השער והשלים מהפך תוך 3 דקות.

בדקות שלאחר השער ערך יצחק שום שני חילופים כשהכניס את ראובן עובד וביברס נאתכו במקום אבדג'י ו-וואליד באדיר, אך האדומים המתוסכלים לא הצליחו להתאושש ממפח הנפש.

הפועל ת"א: וינסנט אניימה, יגאל אנטבי, רמי דואני, גבריאל דוס-סנטוס, דני בונדר, וואליד באדיר (ביברס נאתכו, 86), מזואה אנסומבו, אבדג'י (ראובן עובד, 82), ברוך דגו, פאביו ג'וניור (עדי סבג, 62) וליאור אסולין.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, יואב זיו, אריק בנאדו, שמעון גרשון, כריסטיאן אלברז, גל אלברמן (מילובן מירוסביץ', 46), דרק בואטנג, עידן טל (אבירם ברוכיאן, 75), מיכאל זנדברג, טוטו תמוז (רומולו, 61), ברק יצחקי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by