בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
הפועל תל אביב עלולה לרדת לליגה א' 
 
ספורט 5 |
 
מוטי פשכצקי

פרסום ראשון: פיפ"א שלחה אזהרה בעקבות החוב לקייזרסלאוטרן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם הפועל ת"א בדרך לירידה לליגה א'? פיפ"א שלחה בימים האחרונים מכתב רשמי להתאחדות לכדורגל בו היא מזהירה את האדומים בפעם האחרונה שאם לא יועברו הכספים המגיעים לקייזרסלאוטרן, היא תורד לליגה נמוכה יותר מזו שהיא נמצאת בה היום. בהתאחדות העבירו את המכתב לקבוצה.

בהפועל ת"א אישרו שאכן הגיע להתאחדות מכתב, אך הסבירו כי זהו מכתב שהגיע מכיוון שהמועדון הגרמני לא קיבל תשובות לגבי החוב עוד בנובמבר. במועדון הסבירו כי כנראה התשובה לקייזרסלאוטרן "נפלה בין הכיסאות" בגלל הסמיכות לתחילת הליך הקפאת ההליכים שהפך לפירוק, והגרמנים למעשה דרשו כעת תשובות שלא קיבלו עוד מנובמבר.

על פי אנשי המועדון, כעת הוסבר לגרמנים מצב המועדון ושהחברה הקודמת שהייתה בבעלותו התפרקה, ועל כן נכון לשלב הזה הם לא צריכים לשלם את החוב. כידוע, כשאנשי ניסנוב רכשו את המועדון בינואר הם התחייבו בהסכם שנחתם מול המפרקים עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב לקחת על עצמם את כל החובות שישנם לאופ"א ופיפ"א.

כזכור, בתקופה ההנהלה הקודמת, קייזרסלאוטרן הגיעה להסדר עם הפועל ת"א על חוב של 200 אלף יורו מעסקאות גילי ורמוט ואיתי שכטר, אבל נכון להיום ואחרי הפירוק, האדומים לא עומדים בהסדר. הקבוצה שלחה מכתב מפורט לפיפ"א בו צויין כי החובות אינם חלים עליהם נוכח העובדה שלקחו את הקבוצה מפירוק, אבל בפיפ"א לא מקבלים את הגרסה.

במכתב שנשלח מפיפ"א והעתק שלו הועבר גם לגרמנים, הוסבר שחובות בינלאומיים של הנהלה ישנה לא מחייבת את פיפ"א להתעלם גם אם הקבוצה הלכה לפירוק. כלומר פיפ"א לא רואה הבדל במקרה זה בין התאגיד הקודם לתאגיד הקיים וכעת ישנה דרישה מהפועל לכבד את פסק הדין החלוט אחרת "תחוייב ההתאחדות במדינה בה הקבוצה אינה משלמת את פסקי הדין לסנקציות חריפות", כלשון המכתב.

כזכור, בעונה החולפת הפועל ת"א סבלה מבעיות כלכליות קשות שהטילו ספק באשר לעתידה, נאבקה בתחתית ובסופו של דבר ירדה לליגה הלאומית בפעם הראשונה מאז 1989. כעת לא בטוח שבכך יסתיימו הצרות של האדומים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by