בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
כץ נפגש עם נציגי "רובי" לדבר על איחוד 
 
 כץ, שמילוביץ וגל עשת בפגישה   
ספורט 5 |
 
תומר לוי

דובר על אופציה לרכישה, אך הצדדים לא הצליחו לקבוע שוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

על פי הודעה מטעם הוועד המנהל של עמותת 'עיר הפועלים' וקבוצת רובי שפירא חיפה, לפני כשבועיים נערכה בתל אביב פגישה בין יואב כץ, בעלי הפועל חיפה, ובין נציג הועד המנהל של עמותת 'עיר הפועלים' גל עשת וחבר העמותה פאר שמילוביץ'. השיחה התקיימה ברוח טובה ועסקה באפשרות לאיחוד בין העמותה המפעילה את קבוצת האוהדים.

נציג העמותה הסביר לכץ כי המטרה היא לפעול למען הפועל חיפה אחת, וכן את נכונות העמותה להיכנס למשא ומתן על רכישת המועדון ו/או חלק ממנו, לרבות אפשרות לרכישה בשלב הראשון של הזכויות על מחלקת הנוער.

במהלך הפגישה הוסכם בין הצדדים על קיומן של פגישות המשך לצרכי הצגת תנאי פתיחה למשא ומתן, אך לא צלחה דרכנו לקבוע עם כץ פגישה נוספת בטרם חזר למקום מגוריו בארצות הברית.

על פי לשון ההודעה, "עמותת 'עיר הפועלים', המפעילה את מועדון הכדורגל הפועל רובי שפירא חיפה, שמה לה למטרה מיום הקמתה לפעול למען החזרתה של הפועל חיפה לימי הזוהר שלה, לשיקומה של מחלקת הנוער המפוארת מימי רובי שפירא ז"ל ולשמירתה וטיפוחה של קהילת האוהדים האדומה בכרמל.

נמשיך ביתר שאת לעשות זאת גם בשנה הרביעית לקיומה של העמותה, בכל האמצעים העומדים לרשותנו, אך בד בבד לא נחדל מלפעול לשינוי במבנה השליטה והניהול של הפועל חיפה מתוך מטרה להתאחד. הצעתנו למר כץ לפתוח במשא ומתן לרכישת המועדון, לרבות רכישה ראשונית של מחלקת הנוער בלבד, עומדת בעינה. הכדור נמצא כעת בידיו בלבד".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by