בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
"בהתנהלות הפועל ת"א רב הנסתר על הגלוי" 
 
 מה קורה בהפועל ת"א? רמון (אלן שיבר)   
ספורט 5 |
 
שירי אלג'ם

הוועדה להעברת הזכויות נזפה: "רמון טוען שיש עדיין מו"מ"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שבוע לאחר שהתקיימה פגישה בין נציגי הפועל ת"א חיים רמון והיו"ר בארי בן זאב לבין חברי הוועדה להעברת זכויות, נחשפת היום (ראשון) החלטת חברי הוועדה, שכוללת את השופטת בדימוס שרה ברוש, ד"ר רחל אדטו ועו"ד ברוך כצמן וחתומים עליה גם מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר ויו"ר הבקרה התקציבית עופר אורליצקי. חברי הועדה לא חסכו בביקורות על התנהלות האדומים והחלטתם מעוררת לא מעט סימני שאלה.

באשר להעברת 50 אחוזים ממניות הקבוצה לידי אמיר כבירי ועדי קריספין כתבה הוועדה: "שמענו מפי רמון כי הוא מנהל מו"מ מתקדם להעברת מחצית מזכויותיו בהפועל ת"א והוא ביקש שנמתין לקבלת הסיכום החדש, עד אשר יובהר אם המו"מ יתגבש לידי הסכם סופי ומחייב". יש לציין כי לא מעט פעמים בתקופה האחרונה אנשי הפועל ככבר טענו כי החוזה בין הצדדים חתום, אך לוועדה נאמרו דברים אחרים לגמרי. חשוב לזכור שבפועל בן זאב כבר מנהל את המועדון בצוותא עם כבירי וקריספין, וביתר שאת בכל הקשור לעונה הבאה - הבאת הצוות הספרדי בראשותו של ססאר מנדיאונדו ובניית הסגל.

לגבי ההסכם שנחתם בין רמון לבין עמותת "האדומים", בנוגע להעברת זכויות הניהול לידם, נכתב בהחלטה: "מעיון בסיכום עולה כי רב בו הנסתר על הנגלה, חובות וזכויות הצדדים נוסחו בו באופן מעורפל ולא ניתן להסיק מהי אופיה האמיתי ומהותה של העברת הזכויות על פיו. רמון טען בפנינו כי מדובר בהעברת הניהול בלבד, אולם מהסיכום עולה כי מדובר למעשה בהעברת זכויות והתחייבויות בקשר לניהול המועדון, המחייב הגשת בקשה לאישור העברת הזכויות על פי תקנון העברת הזכויות בקבוצות כדורגל. חבל כי הנוגעים בעניין לא מצאו לפעול על פי התקנון ולא פנו בטרם נחתם הסיכום להתאחדות לכדורגל בכדי לאשר את העברת הזכויות".

כפי שכבר פורסם כאן באתר, הוועדה נתנה להפועל ת"א עד ה-31 לחודש את האפשרות לנסח מחדש את ההסכם בין רמון לבין העמותה, שיבטא בצורה מפורשת וברורה את מהות ההסכם או להגיש בקשה להעברת זכויות ניהול- הכוונה לזכויות ניהול שיועברו לכבירי ולקריספין. זו גם המטרה במועדון, שכן אין לעמותת "האדומים" את היכולת הכלכלית לקבל לידיה את זכויות הניהול. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by