בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
המועמדים לראשות ההתאחדות: תפסלו את עיני 
 
 עיני. יצא נסער מהוועדה (באדיבות: דאבל פס)   
ספורט 5 |
 
שירי אלג'ם

הקרב תופס תאוצה. המועמדים עמדו בפני ועדת כשירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארבעת המועמדים לרשת את כיסא יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, ערן פרלמן, תמיר גילת ושמעון מימון, הגיעו הערב (ראשון) להתאחדות על מנת לעמוד בפני וועדת הכשירות. הבחירות ליו"ר צפויות להתקיים בסוף החודש, ועד אז הוועדה, שבראשה עומד השופט בדימוס גבריאל קלינג, אמורה להחליט האם לאשר את כל המועמדים או לפסול אחד מהם.

המוקד נסוב סביב המלחמה בין שני המועמדים עיני ופרלמן, כאשר האחרון דרש מההתאחדות לפסול את עיני היות והוא מצוי לדעתו בניגוד אינטרסים ובעל זיקה לקבוצות המקצועיות מתוך תפקידו לשעבר כיו"ר ההתאחדות, ונושא זה היה העניין המרכזי של הוועדה. כשלוש שעות וחצי דנה הוועדה, כאשר כל המועמדים נכחו ופרלמן ועיני שטחו את משנתם.

"נקווה שסוף סוף נוכל למגר את הפוליטיזציה מהכדורגל ומהספורט בכלל", אמר פרלמן עם כניסתו והוסיף: "אנחנו מקווים לטובת עם ישראל שהוועדה תפסול את עיני. ואני מקווה מאוד להיות יו"ר ההתאחדות הבא".

עורך דינו של פרלמן, עו"ד אילן בומבך, אמר: "מר עיני אינו יכול להיות מועמד להנהלת ההתאחדות לכדורגל לא כיו"ר ולא כחבר הנהלה וזאת מסיבה הפשוטה שיש ניגוד עניינים אינהרטי בעובדה שאדם שהיה יו"ר ההסתדרות, ההסתדרות מתקצבת את הפועל הפועל את הקבוצות, על פי התקנון וגם לפי הכללים הבסיסים של ניגוד עניינים במפשט הישראלי אינו יכול לשמש בתפקיד הזה. מרכז הפועל וההסתדרות זה אותו דבר, אז איך הגיוני שאתה יום אחד יו"ר ההסתדרות וביום השני אתה יו"ר ההתאחדות כשאתה בא ומקבל את התמיכה של הקבוצות שהיית צריך אותן כמו אוויר לנשימה כרגע. צריך למנוע את המצב הלא מתקבל על הדעת הזה".

ביציאה מהדיון עיני סרב לדבר עם התקשורת. על פי גורמים המקורבים לעניין עיני היה נרגש מאוד.

פרלמן ביציאה מהדיון: "היה לא קל, אמרנו את כל הטיעונים שלנו. אנחנו מקוועם לטובת הספורט שיחליטו למגר את כולם של המרכזים בשליטה בקבוצות ושהפוליטיקה תתנדף והרדידות העסקנית תרד מהשולחן. ההתרשמות שלי שהועדה הבינה את המסרים, הטיעונים שלנו צועקים לשמים ונקווה שהאמת תצא לאור".

"יש צדק רב בטענות של פרלמן", אמר מימון בצאתו מהדיון. "אני חושב שיש ניגוד אינטרסים מוחלט, צריך לעשות לעיני תקופת צינון אחרי תקופת צינון של שנתיים אולי הדרך שלו תהיה יותר סלולה. על פי הראיות והמסמכים שהוגשו היום לדעתי צריך לפסול את עיני".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by