בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
אולגה לנסקי ערערה: טוענת לניגוד עניינים 
 
 לנסקי תצליח להפוך את ההחלטה? (טיבור יגר, איגוד האתלטיקה)   
ספורט 5 |
 
שירי אלג'ם

האצנית, שאיבדה את שיאה ב-100 מטר, טוענת להליך לא הוגן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אולגה לנסקי לא מוותרת. נציגה, עו"ד אייל יפה, הגיש היום (שלישי) ערעור לבית הדין העליון של הוועדה למניעת סימום בספורט על העונש שקבע בית הדין של הוועדה: שלילת השיא ל-100 מטר והשעיה מתחרויות עד ה-31 בדצמבר 2014, עונש שהוטל עליה בעקבות אי התייצבותה לבדיקת סמים שנקבעה לה בטענה שיצאה לאוקראינה לשהות לצד סבתה שאושפזה במצב קריטי.

לנסקי טוענת כי זכותה להליך הוגן הופר באופן גס ועקבי, מקרה יוצא דופן בו הצדק לא נראה ולא נעשה. טענה חמורה שמעלה ההגנה היא שהשופטים הפנימיים שפסקו את דינה ממונים על ידי התביעה. ד"ר אשרוב הוא זה שכותב את כתב האישום, יושב בצותת השימוע, ממנה את הדיינים ומופיע בפניהם. אין מקרה כזה, טוענת ההגנה, בה התובע ממנה את הדיינים.

על פי הפסיקה, לפיה החלטה שניתנה תוך פגיעה והפרה של כללי הצדק הטבעי היא בטלה, אין מנוס מכך לבטל את החלטת וועדת המשמעת של לנסקי, טוען עורך דינה של האצנית, ואומר בנוסף כי ריבוי התפקידים, תוך ניגוד עניינים מובנה, של היו"ר ד"ר ג'קי אשרוב מצדיק כשלעצמו ביטול החלטת בית הדין.

בערעור טוענת לנסקי כי צוות השימוע, בו ישבו אשרוב ואיציק אפרים, הוביל קו חקירה נוקשה, לא מכובד, לא ראוי, תוך שימוש בתרגילי חקירה ומצג שווא. הוועדה, כך טוענת המערערת, הדליפה באופן בלתי פוסק לתקשורת, פגעה בפרטיות הנאשמת וחרצה דינה בטרם אמרה מילה. לנסקי חוזרת בערעור על כך שלא סירבה לבדיקה והיתה נכונה להיבדק.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by