בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
זיג זג: הפועל שוב עומדת לפטר את מרדכי 
 
 פעם זיג, פעם זג. מרדכי יפוטר הפעם סופית?   
ספורט 5 |
 
שירי אלג'ם

אחרי שנשלח הביתה והוחזר, מנהל מחלקת הנוער זומן לשימוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזיג זג של הפועל ת"א נמשך: רק ביום רביעי הודיע החשב יניב משולם לאיתי מרדכי, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, כי המועדון חוזר בו מפיטוריו אחרי שביום ראשון של אותו השבוע המנג'ר אייל ברקוביץ' שלח אותו הביתה. והנה אתמול (חמישי) לפנות ערב מרדכי קיבל מייל ובו מכתב זימון לשימוע לפני פיטורים, שאמור להיערך ביום שני הקרוב.

"מדובר בהליך שנעשה בחוסר תום לב משווע, למראית עין, על מנת לנסות למזער נזקים", אמר פרקליטו של מרדכי, עו"ד שי טל: "בהפועל קצת 'התבלבלו' - קודם מפטרים, אחרי זה מזמנים לשימוע. אנחנו עומדים על דרישתנו הכספית שמסתכמת ב-250,000 ש"ח. אני מקווה שלא יאתגרו אותנו בפניה מיותרת לערכאות, שם הסכומים עלולים להיות גדולים יותר".

וכך נכתב בהזמנה לשימוע: "בשל מצבו הכלכלי של המועדון, אשר ידוע לך היטב, נאלץ המועדון לנקוט בהליכי התייעלות מקיפים הכוללים בין היתר צמצום בשכר עובדי המועדון, וכן צמצום בהיקף הפעילות של המועדון. מסיבה זו נערכה פגישה בינך לבין המנהל המקצועי במחלקת הבוגרים, במסגרתה הוסבר לך מצבו של המועדון וציפיות המועדון ממך לעונה הבאה, בין היתר בנוגע להעלאת שכרך וצמצומו".

"אלא שבניגוד לדברים שנאמרו בשיחה... במסגרתה לא קיבל המועדון כל החלטה בנוגע להמשך העסקתך.. יצאת בהודעות משוללות יסוד לתקשורת ולפיהן פוטרת מעבודתך", תקפו בהפועל את מרדכי, "התנהלותך כאמור.. לא רק שמעידה כי אין ברצונך להמשיך ולהיות מועסק במועדון אלא אף מהווה הפרה של הסכם העסקתך והתחייבותך לנהוג בכבוד ולא לפגוע במועדון בכל צורה שהיא".

כזכור, יומיים לאחר השיחה הקצרה עם ברקוביץ', במהלכה הודיע המנג'ר למרדכי כי הוא מפוטר, שלח מנהל מחלקת הנוער מכתב באמצעות עורך דינו להנהלת המועדון, ובו דרישתו הכספית, הכוללת פיצויי פיטורים ללא שימוע, משכורת של השנה הנוכחית, פדיון דמי חופשה ועוד. תגובתה של הפועל ת"א לטענות: "אנחנו מצידנו נמשיך שלא לחשוף את תוכנן של השיחות שאנו עורכים עם אנשים ובטח שלא נדווח על הליכים אישיים שננקטים. רק נציין שלמר מרדכי לא נאמר כי הוא מפוטר באף פגישה שערך. צר לנו שיש אנשים שמפמפמים באובססיביות לתקשורת מידע שגוי במטרה ליצר נרטיב לסיפור שאינו עולה בקנה אחד עם המציאות, תוך ניסיון לגרום נזק למועדון".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by